Renginiai

Atmintis gyva, nes liudija

Atmintis gyva, nes liudija

Kasmet sausio pradžioje sulaukiame dienos, kai mūsų atmintyje atgyja baisūs įvykiai, nusinešę 14 nekaltų žmonių gyvybių. Šį rytą mūsų centro patalpų languose sužibo mažos švieselės 1991 m. sausio įvykių, aukų atminimui, fojė skambėjo dainos, buvo demonstruojamos skaidrės, o direktorius dr. Egidijus Skarbalius visiems bendruomenės nariams palinkėjo šią dieną būti linksmiems, neliūdėti, nes gyvename laisvi.
Kalėdinio lobio paieškos

Kalėdinio lobio paieškos

Stebuklingą dieną, 2022 m. gruodžio 22 d., Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre mokiniai lyg piratai ieškojo kalėdinio lobio, tačiau jį ne užgrobti, o savo vikrumu, sumanumu ir kūrybiškumu stengėsi surasti. Iššifravę užuominas, aplankė visus kabinetus, atlikę Snieguolės užduotis - pagaliau rado lobių skrynią, na o nuoširdūs laiškai pavergė Kalėdų Senelio širdį ir jis visiems išdalino dovanas.
Pyragų diena

Pyragų diena

2022 m. lapkričio 7 dieną Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre vyko akcija "Pyragų diena. Pasidalinkime gabalėliu gerumo!". Šis prasmingas bendruomenės narių įsitraukimas į šią akciją suvienija visus daryti gerus darbus, neužmiršti šalia esančio ir suvokti gerumo kaip vertybės svarbą.
GEDULO ir VILTIES diena

GEDULO ir VILTIES diena

Kasmet birželio 14-a mūsų šalyje skirta prisiminti ,,juoduosius“ istorijos puslapius, kai 1941 m. birželio viduryje pradėtas masinis gyventojų trėmimas, palietęs daugelį šeimų. Tuo laiku išvežta tūkstančiai niekuo nekaltų žmonių, vieni – į tremtį, kiti – į GULAG‘o stovyklas. Trėmimo neišvengė politikai, visuomenės veikėjai, švietimiečiai ir kt.
Paskutinio skambučio šventė

Paskutinio skambučio šventė

Baigiasi gegužė, baigiasi ir mokslo metai dvyliktokams, kurių šiemet mūsų centre 4 grupės. Vieni šios dienos laukė 12 metų, kiti nori, jog nerūpestingas jaunystės, mokslo, pašėliojimų laikas mokykloje dar tęstųsi. Mūsų institucijoje į PASKUTINIO SKAMBUČIO šventę abiturientai, grupių vadovai, administracija, mokytojai rinkosi susikaupę.
Neringos istorijos ir kultūros keliais

Neringos istorijos ir kultūros keliais

Pagaliau galime džiaugtis įvykusiu projektu ,,Neringos istorijos ir kultūros keliais“, kuris buvo sugalvotas dar pernai. Nors iš ryto mus gąsdino lietus, bet svarbiausia darbus pradėti optimistiškai nusiteikus, o šito mums, 4 mokytojoms ir 14 mokinių, netrūko. Laistomi įsismarkaujančio lietaus pajudėjome Nidos link dairydamiesi per langus į ,,mirusias“ kopas, medžių stagarus, kurie tokie tapo dėl kormoranų kolonijų...
Skip to content