Pranešimai spaudai

P. Lindenau anūkas: „Mūsų šeimai – tai ypač jautrus ir svarbus momentas“

P. Lindenau anūkas: „Mūsų šeimai – tai ypač jautrus ir svarbus momentas“

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centrui šie nauji mokslo metai ypatingi ne tik dėl naujų programų, bet ir dėl garbingų svečių iš Vokietijos, kurie atvyko pasveikinti mokyklos bendruomenės. Pauliaus Lindenau anūkas Konrad Goke mokyklai padovanojo istorinę Pauliaus Lindenau laivų statyklos vėliavą ir autentišką savo senelio, garsaus laivų statytojo ir inžinieriaus portretą.
Stiuardas – profesija, kurioje susipina jūrinė romantika ir atsakomybė

Stiuardas – profesija, kurioje susipina jūrinė romantika ir atsakomybė

Klaipėdos uoste, viename naujausių DFDS keltų "Aura Seaways", pristatyta naujovė Lietuvoje – laivo stiuardo profesinio rengimo programa. Tokius specialistus rengs Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras. Pasaulyje aktyviai vystantis laivybos sektoriui, laivų stiuardų poreikis yra didelis – jų nuolat ieško ir Lietuvos, ir užsienio laivybos kompanijos.
Vieningas inžinerijos ir transporto profesinio rengimo centras Klaipėdoje: vizija ar realybė?

Vieningas inžinerijos ir transporto profesinio rengimo centras Klaipėdoje: vizija ar realybė?

Ieškoma būdų, kaip stiprinti inžinerinių ir technologinių specialybių rengimo procesus Klaipėdoje. Apskrito stalo diskusijoje apie tai įžvalgomis dalinosi Klaipėdos verslo, mokslo, asocijuotų struktūrų, Klaipėdos miesto valdžios ir LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai. Viena iš vizijų – vieningas, kompetencijas telkiantis inžinerijos ir transporto sričių profesinio rengimo centras.

Klaipėdoje bus rengiami atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojai

Visas pasaulis, o ypač ES, juda „žaliojo kurso“ keliu - dauguma valstybių siekia užtikrinti efektyvesnius atsinaujinančius energijos šaltinius, todėl vis aktyviau investuoja į inovacijas, plečia technologines galimybes, ieško pramonei bei namų aplinkai tinkančių, alternatyvių energetikos sprendimų. Lietuvoje atsinaujinančios energetikos principai diegiami itin sparčiai, todėl ryškėja specialistų, gebančių dirbti šioje srityje poreikis. Atsižvelgdamas į situaciją rinkoje, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, jau šiais metais siūlo visiškai naują profesinio mokymo kryptį – uostamiestyje bus pradedami rengti atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojai.
Skip to content