Naujienos 2022-2023 m. m.

Raštingiausias būsimasis darbuotojas

Raštingiausias būsimasis darbuotojas

Gegužei persiritus į antrą pusę Klaipėdos turizmo mokykla suorganizavo respublikinį lietuvių kalbos konkursą ,,Raštingiausias būsimasis darbuotojas“, į kurį atvažiavo mokiniai ir mokytojos iš Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių, Šiaulių, Kėdainių ir Klaipėdos profesinių mokyklų.
Akimirkos iš mokinių praktikos Portugalijoje

Akimirkos iš mokinių praktikos Portugalijoje

2023 m. nuo kovo 28 dienos iki balandžio 24 dienos šeši mūsų centro suvirintojo specialybės besimokantys mokiniai atliko 28 dienų praktiką Portugalijoje, pagal Erasmus+ projektą Nr.: 2022-1-LT01-KA121-VET-000056179. Praktikos metu jie turėjo galimybę padirbėti įmonėse, kurios virina detales žemės ūkio pramonei. Susipažino su saugos ir darbo reikalavimais, praktikos ir darbo galimybėmis Portugalijoje. Taip pat turėjo galimybę pažinti šalį, kultūrą ir jos žmones.
Vakarų Lietuvos profesinių mokyklų matematikos olimpiada-konkursas

Vakarų Lietuvos profesinių mokyklų matematikos olimpiada-konkursas

Nors mokslo metai artėja į pabaigą, bet mokyklose vyksta įprastinis darbas – mokiniai ne tik dalyvauja pamokose, bet ir neformaliojo ugdymo veiklose. Viena tokių – Vakarų Lietuvos profesinių mokyklų matematikos olimpiada-konkursas – vyko 2023 m. gegužės 10 dieną Klaipėdos technologijų mokymo centre, kuriame dalyvavo I-II kurso (11-12 klasių) mokiniai iš Klaipėdos, Plungės ir Mažeikių.
Darbo stebėjimo stažuotė Portugalijoje

Darbo stebėjimo stažuotė Portugalijoje

Džiaugiamės galimybe dėka ERASMUS+ projekto Nr.: 2022-1-LT01-KA121-VET-000056179 vykusio darbo stebėjimo vizito Portugalijoje. Trys mūsų mokymo centro prof. mokytojai stebėjo darbą Portugalijos suvirinimo įmonėse: Bascontriz - Acessorios e Componentes para Carroçarias, Lda (kėbulų priedų ir jų komponentų gamyba), laivų remonto ir statybos kompanija Samuel & Filhos Lda.
Europos egzaminas

Europos egzaminas

Išaušo toks gražus rytas, kad kiekvienam norisi dar kažką gera, gražaus padaryti. Todėl dalyvauti EUROPOS EGZAMINE tokią saulėtą dieną labai tinka. Mūsų centro darbuotojai, mokiniai nuo pat ryto aktyviai registruojasi išbandyti savo žinias apie Europą, praplėsti akiratį, kuo daugiau sužinoti.
Skip to content