Naujienos

Savanorystė

Savanorystė – kelias atrasti ir išbandyti save dalyvaujant aktyvioje bendruomenės veikloje. Savanoriška veikla veda žmogų į savęs pažinimą, atradimą, ugdymą ir tobulėjimą. Siekiant suteikti daugiau žinių apie savanorystės galimybes ir didinti mokinių savimonę daryti gerus darbus neatligintinai, lankėmės Lietuvos raudonojo kryžiaus būstinėje kartu su 21 LVE (laivo elektrikai) ir 21 M (motoristai) grupės mokiniais.
Neringos istorijos ir kultūros keliais

Neringos istorijos ir kultūros keliais

Pagaliau galime džiaugtis įvykusiu projektu ,,Neringos istorijos ir kultūros keliais“, kuris buvo sugalvotas dar pernai. Nors iš ryto mus gąsdino lietus, bet svarbiausia darbus pradėti optimistiškai nusiteikus, o šito mums, 4 mokytojoms ir 14 mokinių, netrūko. Laistomi įsismarkaujančio lietaus pajudėjome Nidos link dairydamiesi per langus į ,,mirusias“ kopas, medžių stagarus, kurie tokie tapo dėl kormoranų kolonijų...

Akcija “Padovanok kraują”

2022 m. gegužės 11 d. centro mokiniai ir juos lydintys asmenys dalyvavo akcijoje "Padovanok kraują". Kraujo donorystė – viena tų puikių galimybių, kai gali ir kitiems padėti, ir sau nepakenki. Džiaugiamės galėdami susiburti ir prisidėti prie prasmingos iniciatyvos, nes padovanotas kraujas kam nors virs galimybe gyventi!
Skip to content