Mokytojai

Bendrojo ugdymo mokytojai

2021 - 2022 m. m.

Eil. Nr.Pavardė, vardas / El. paštasKvalifikacinė kategorijaDėstomi dalykai
1.Alonderienė Irena
irena.alonderiene@mokytojai.jsdrc.lt
Vyr. biologijos/chemijos mokytojaBiologija, chemija
2.Butkienė Ramunė
ramune.butkiene@mokytojai.jsdrc.lt
Anglų kalbos vyr. mokytojaUžsienio kalba (anglų)
3.Ivanova Natalija
natalija.ivanova@mokytojai.jsdrc.lt
Matematikos mokytoja metodininkėMatematika
4.Januškaitė-Petrošienė Jurga
natalija.ivanova@mokytojai.jsdrc.lt
Anglų kalbos mokytoja metodininkėUžsienio kalba (anglų)
5.Kasparas Ignas
ignas.kasparas@mokytojai.jsdrc.lt
Istorijos mokytojasIstorija, pilietiškumo pagrindai
6.Korch Jelena
jelena.korch@mokytojai.jsdrc.lt
Anglų kalbos vyr. mokytojaUžsienio kalba (anglų)
7.Martyšienė Andžela
andzela.artysiene@mokytojai.jsdrc.lt
Muzikos mokytoja metodininkėMuzika
8.Pašiškevičienė Danguolė
danguole.pasiskeviciene@mokytojai.jsdrc.lt
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkėLietuvių kalba ir literatūra
9.Paulauskienė Lina
lina.paulauskiene@mokytojai.jsdrc.lt
Etikos mokytoja metodininkėDorinis ugdymas (etika)
10.Pilnikova Palina
palina.pilnikova@mokytojai.jsdrc.lt
Rusų kalbos vyr. mokytojaUžsienio kalba (rusų)
11.Rankevitsa Iveta
iveta.rankevitsa@mokytojai.jsdrc.lt
Vokiečių ir anglų kalbos vyr. mokytojaUžsienio kalba (vokiečių)
12.Skubutienė Renata
renata.skubutiene@mokytojai.jsdrc.lt
Vyr. kūno kultūros mokytojaFizinis ugdymas
13.Speranskaja Violeta
violeta.speranskaja@mokytojai.jsdrc.lt
Fizikos mokytoja metodininkėFizika
14.Tomanienė Daiva
daiva.tomaniene@mokytojai.jsdrc.lt
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkėLietuvių kalba ir literatūra
15.Vasiljeva Rimantė
rimante.vasiljeva@mokytojai.jsdrc.lt
Geografijos mokytoja metodininkė, dailės mokytojaGeografija, dailė

Profesijos mokytojai

2021 - 2022 m. m.

Eil. Nr. Pavardė, vardas / El. paštas Kvalifikacinė kategorija Dėstomi moduliai
1. Andriekienė Rūta ruta.andriekiene@mokytojai.jsdrc.lt Profesijos mokytoja Darbuotojų sauga ir sveikata
2. Anisimenko Jurij jurij.anisimenko@mokytojai.jsdrc.lt Profesijos mokytojas metodininkas
3. Bražinskas Egidijus egidijus.brazinskas@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
4. Briedis Antanas antanas.briedis@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
5. Cikienė Jūratė jurate.cikiene@mokytojai.jsdrc.lt Profesijos mokytoja metodininkė
6. Damulis Vidmantas vidmantas.damulis@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
7. Dolgij Andrej andrej.dolgij@mokytojai.jsdrc.lt Profesijos mokytojas
8. Gedminaitė Ingrida ingrida.gedminaite@mokytojai.jsdrc.lt Profesijos mokytoja
9. Guseinovienė Eleonora eleonora.guseinoviene@mokytojai.jsdrc.lt Profesijos mokytoja ekspertė
10. Judeikis Liudas liudas.judeikis@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
11. Kaulitzky Artur artur.kaulitzky@mokytojai.jsdrc.lt Profesijos mokytojas
12. Kinčius Vincas vincas.kincius@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
13. Martinkienė Jūratė jurate.martinkiene@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytoja
14. Mikalauskas Evaldas evaldas.mikalauskas@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
15. Mikalauskienė Aurelija aurelija.mikalauskiene@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytoja
16. Mudinas Česlovas ceslovas.mudinas@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
17. Noreika Algirdas algirdas.noreika@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
18. Norvaiša Steponas steponas.norvaisa@mokytojai.jsdrc.lt Profesijos mokytojas
19. Razgus Ramūnas ramunas.razgus@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
20. Smirnova Julija julija.smirnova@mokytojai.jsdrc.lt Profesijos mokytoja metodininkė
21. Šateikis Donatas donatas.sateikis@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
22. Valerijus Dobrovolskis dobrovolskis.valerijus@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytojas
23. Vieraitienė Laimutė laimute.vieraitiene@mokytojai.jsdrc.lt Vyr. profesijos mokytoja
24. Pašinskas Vytautas vytautas.pasinskas@mokytojai.jsdrc.lt Profesijos mokytoja
Skip to content