Mokytojai

Bendrojo ugdymo mokytojai

2022 - 2023 m. m.

Pavardė, vardas / El. paštasKvalifikacinė kategorijaDėstomi dalykai
Alonderienė Irena
irena.alonderiene@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. biologijos/chemijos mokytojaBiologija, chemija
Butkienė Ramunė
ramune.butkiene@mokytojai.lindenau.lt
Anglų kalbos vyr. mokytojaUžsienio kalba (anglų)
Ivanova Natalija
natalija.ivanova@mokytojai.lindenau.lt
Matematikos mokytoja metodininkėMatematika
Januškaitė-Petrošienė Jurga
natalija.ivanova@mokytojai.lindenau.lt
Anglų kalbos mokytoja metodininkėUžsienio kalba (anglų)
Kasparas Ignas
ignas.kasparas@mokytojai.lindenau.lt
Istorijos mokytojasIstorija, pilietiškumo pagrindai
Martyšienė Andžela
andzela.artysiene@mokytojai.lindenau.lt
Muzikos mokytoja metodininkėMuzika
Pašiškevičienė Danguolė
danguole.pasiskeviciene@mokytojai.lindenau.lt
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkėLietuvių kalba ir literatūra
Paulauskienė Lina
lina.paulauskiene@mokytojai.lindenau.lt
Etikos mokytoja metodininkėDorinis ugdymas (etika)
Pilnikova Palina
palina.pilnikova@mokytojai.lindenau.lt
Rusų kalbos vyr. mokytojaUžsienio kalba (rusų)
Rankevitsa Iveta
iveta.rankevitsa@mokytojai.lindenau.lt
Vokiečių ir anglų kalbos vyr. mokytojaUžsienio kalba (vokiečių)
Skubutienė Renata
renata.skubutiene@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. kūno kultūros mokytojaFizinis ugdymas
Tomanienė Daiva
daiva.tomaniene@mokytojai.lindenau.lt
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkėLietuvių kalba ir literatūra
Vasiljeva Rimantė
rimante.vasiljeva@mokytojai.lindenau.lt
Geografijos mokytoja metodininkė, dailės mokytojaGeografija, dailė

Profesijos mokytojai

2022 - 2023 m. m.

Pavardė, vardas / El. paštasKvalifikacinė kategorijaDėstomi moduliai
Andriekienė Rūta
ruta.andriekiene@mokytojai.lindenau.lt
Profesijos mokytojaDarbuotojų sauga ir sveikata
Bražinskas Egidijus
egidijus.brazinskas@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Briedis Antanas
antanas.briedis@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Cikienė Jūratė
jurate.cikiene@mokytojai.lindenau.lt
Profesijos mokytoja metodininkė 
Damulis Vidmantas
vidmantas.damulis@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Dolgij Andrej
andrej.dolgij@mokytojai.lindenau.lt
Profesijos mokytojas 
Gedminaitė Ingrida
ingrida.gedminaite@mokytojai.lindenau.lt
Profesijos mokytoja 
Guseinovienė Eleonora
eleonora.guseinoviene@mokytojai.lindenau.lt
Profesijos mokytoja ekspertė 
Judeikis Liudas
liudas.judeikis@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Kaulitzky Artur
artur.kaulitzky@mokytojai.lindenau.lt
Profesijos mokytojas 
Kinčius Vincas
vincas.kincius@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Martinkienė Jūratė
jurate.martinkiene@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytoja 
Mikalauskas Evaldas
evaldas.mikalauskas@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Mikalauskienė Aurelija
aurelija.mikalauskiene@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytoja 
Mudinas Česlovas
ceslovas.mudinas@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Noreika Algirdas
algirdas.noreika@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Norvaiša Steponas
steponas.norvaisa@mokytojai.lindenau.lt
Profesijos mokytojas 
Razgus Ramūnas
ramunas.razgus@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Smirnova Julija
julija.smirnova@mokytojai.lindenau.lt
Profesijos mokytoja metodininkė 
Šateikis Donatas
donatas.sateikis@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Valerijus Dobrovolskis
dobrovolskis.valerijus@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytojas 
Vieraitienė Laimutė
laimute.vieraitiene@mokytojai.lindenau.lt
Vyr. profesijos mokytoja 
Pašinskas Vytautas
vytautas.pasinskas@mokytojai.lindenau.lt
Profesijos mokytoja 
Skip to content