Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Viktoras Mikuckis

„Jeigu turi auksines rankas ir nebijai rizikuoti – ateityje gali nuversti kalnus!” – būtent toks devizas tinka iš Plungės kilusiam Viktorui. Tuometinę Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklą (šiandien pavadintą Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centru) baigęs ir joje suvirintojo profesiją įgijęs vaikinas prieš kelerius metus Plungės regione įkūrė labai sėkmingą ir sparčiai augantį verslą.

 

„Nuo mažumės mačiau užkrečiantį tėčio pavyzdį – jis puikiai išmanė metalo apdirbimo meną, savo rankomis konstravo įvairaus tipo priekabas, todėl nenuostabu, kad panašų kelią pasirinkau ir aš. Dar studijuodamas susikūriau savo karjeros planą -  suvirintojo praktiką pasirinkau atlikti įmonėje „Kauno dujotiekio statyba“. Čia išmokau virinti dujinius vamzdynus su specifine technologija, kai vamzdžių suvirinimo siūlės šviečiamos rentgenu. Tai buvo neįkainojama patirtis, kuri man ateityje atvėrė plačias galimybes“, - apie savo kelią pasakojo Viktoras.

 

Vėliau vaikinas savo praktinius įgūdžius tobulino Prancūzijoje – vienoje iš kruizinių laivų statyklų, netruko įgyti tarptautinį suvirintojo sertifikatą. Sukauptą tarptautinę patirtį jis pritaikė „Kauno dujotiekio statyboje“, tačiau tuo Viktoro karjera neapsiribojo.

 

„Esu žmogus, kuris negali stovėti vietoje, man yra reikalingas judesys ir azartas. Būtent tokios savybės lėmė, kad pradėjau rimtai mąstyti apie savo verslą, kuris orientuotas į įvairaus metalo apdirbimą. Pradėjau nuo mažų, vos 40 m² patalpų, vėliau verslas plėtėsi, įsikūrėme 1000 m² dirbtuvėse, sparčiai kuriame naujas darbo vietas. Per trumpą laiką, spėjome įgyti klientų pasitikėjimą ne tik Lietuvoje, bet ir Skandinavijos šalyse. Esame jauna, bet veikli ir labai darbšti kompanija, kuriai svarbu kokybiškas ir geritas rezultatas“, - sakė Viktoras, kuris laiko randa ne tik verslo plėtrai, bet ir naujiems mokslams. Užpernai vaikinas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje baigė Statybų inžinerijos studijas.

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija - TAVO rankose!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!