Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Steponas Zemlickas

Garsusis mokslininkas ir išradėjas Albertas Einšteinas 1954 metais pasakė „Jeigu laiką galėčiau atsukti atgal, norėčiau tapti ne mokslininku ar mokytoju, bet santechniku!” Tai kad tai itin vertinga ir perspektyvi profesija, suprato ir šiaulietis Steponas Zemlickas.

 

Vaikinas prieš kelerius metus tuometinėje Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykloje, šiuo metu žinomoje, kaip Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, įgijo santechniko profesiją, šiandien jis - sėkmingas verslininkas!

 

Nors vaikinas neabejojo, kad jo pasiryžimas įgyti santechniko profesiją yra tesingas, vis dėlto baigęs mokslus, savęs ieškojo ir kitose srityse.

 

„Po neilgo blaškymosi, likimas sudėliojo taip, kad žingsnis po žingsnio, pradėjau karjeros siekti santechnikos srityje. Sėkmingai pasinaudojau valstybės teikiama parama verslo pradžiai - už ją įsigijau profesionalių įrankių ir pradėjau teikti savo paslaugas Šiauliuose. Klientų ratas plečiasi, todėl labai džiaugiuosi, kad padariau labai teisingą sprendimą - pasirinkau labai praktišką ir naudingą profesiją", - pasakojo Steponas, kuris ne tik randa laiko kvalifikacijos kėlimo kursams, seminarams, bet ir studijoms Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje - čia jis siekia įgyti statinių inžinerinės sistemos bakalauro laipsnį.

 

„Norėčiau paraginti jaunus žmones mažiau vaikytis madingų studijų ir labai racionaliai projektuoti savo ateitiį. Tie, kurie renkasi praktiškas profesijas, niekada nesuks galvos dėl savo ateities, juolab, kad įgijus profesiją, darbo vietą gali susikurti ir pats!", - patikino Steponas.

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!