Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Apie santechniko specialybę

Vykstant sparčiai urbanizacijai santechnikų poreikis didžiulis.

Santechnikos sritis – itin plati, susidedanti iš kelių krypčių, kurios apima vidaus arba lauko santechnikos darbus, specifines veiklas statyboje, gamyboje, aptarnavime, šilumos sistemų, vandentiekio, nuotekų sistemose. Vykstant sparčiai urbanizacijai, plečiasi miestai, daugėja pastatų, individualių namų, kur neapsieinama be inžinerinių sistemų prijungimo, todėl santechnikų poreikis didžiulis. Baigę šią profesinio rengimo programą, galite ne tik kurti savo verslus paslaugų sektoriuje, bet ir sėkmingai integruotis didžiausiose šalies įmonėse.

 

 

 

Jei nupręsite tapti santechniku

Mokydamiesi šios programos, išmoksite:

✓ atlikti santechniko darbus statybos objektuose gaminant bei montuojant inžinerinius tinklus, įvarius santechninius mazgus;

✓ montuoti pastatų buitinių nuotekų šalinimo sistemas, lauko nuotekų tinklus, vandens teikimo ir gerinimo, nuotekų šalinimo bei valymo įrenginius, vandens apskaitos mazgus, kloti vamzdynus;

✓ atlikti santechniko darbus energetikos sektoriuje montuojant įvarius vamzdynus, katilines, šilumos punktus, kolektorius ir kitus energetinius įrenginius;

✓ įrengti pastato šalto ir karšto vandens tiekimo sistemas, vandens ėmimo armatūros prietaisus, vandentiekį;

✓ montuoti ir eksploatuoti skirtingų tipų katilus, žemo slėgio garo (iki 0,05 MPa) ir vandens šildymo (iki 110° C) katilines, pastato šildymo sistemas;

plačiau apie mokymo programą

Pildyti paraišką       Video instrukcija

Santechniko specialybės

Programos paskirtis

Santechniko modulinė profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotą santechniką, gebantį dirbti statybos pramonėje, atlikti santechniko darbus statybos objektuose gaminant bei montuojant inžinerinius tinklus, įvairius santechninius mazgus, atlikti santechniko darbus energetikos sektoriuje montuojant įvairius vamzdynus, katilines, šilumos punktus, kolektorius ir kitus energetinius įrenginius, dirbti įmonėse, montuojančiose vandens tiekimo ir gerinimo, nuotekų šalinimo bei valymo įrenginius, atlikti priežiūros ir remonto darbus namų ūkiuose, įstaigose bei gyvenamųjų namų bendrijose.

Informacija stojantiesiems

Detali specialybės programos informacija

Pildyti paraišką       Video instrukcija

 

Sėkmės istorija

Steponas Zemlickas, verslininkas

Garsusis mokslininkas ir išradėjas Albertas Einšteinas 1954 metais pasakė „Jeigu laiką galėčiau atsukti atgal, norėčiau tapti ne mokslininku ar mokytoju, bet santechniku!” Tai kad tai itin vertinga ir perspektyvi profesija, suprato ir šiaulietis Steponas Zemlickas. 

Vaikinas prieš kelerius metus tuometinėje Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykloje, šiuo metu žinomoje, kaip Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, įgijo santechniko profesiją, šiandien jis - sėkmingas verslininkas!

Skaityti plačiau

Apie santechniko specialybę

Santechniko specialybės akimirkos

 

 

Susipažinkime

Profesionalas pataria

Tomas Rakauskas

Lietuvos santechnikų asociacijos vykdantysis direktorius

 


Santechnikas – neeilinė profesija, kuri reikalinga kiekviename name, administracinės ar komercinės paskirties pastate, kiekvienoje virtuvėje ar vonioje. Tai specialybė, kuri kaip mediko ar teisininko žmonėms bus visada reikalinga. Vykstant sparčiai urbanizacijai, plečiasi miestai ir daugėja pastatų, individualių namų, kur be inžinerinių sistemų prijungimo neapsieinama. Santechnikai gali ne tik  susikurti sau darbo vietas, bet ir sėkmingai integruotis į didžiausias šalies įmones.

 

Šiais laikais inžinerinių sistemų montavimui naudojamos šiuolaikiškos aukštos kokybės medžiagos, moderni ir novatoriška įranga, todėl santechnikas turi sugebėti naudoti ne tik specialius vamzdžių litavimo, presavimo, sriegimo, lenkimo, suvirinimo įrankius bei prietaisus, bet iš šią profesiją pasirinkusių asmenų reikalaujama labai gerų profesinių teisinių, ekonominių žinių, kompiuterinio raštingumo, praktinių įgūdžių. Šios profesijos darbuotojų atlyginimų skalė, lyginant su kitomis profesijomis, itin aukšta. Tad, kviečiame rinktis santechniko profesiją ir tapti profesionaliu  inžinieriumi. Profesiją įgijusiems asmenims asociacija garantuoja visokeriopą pagalbą įsiliejant į Lietuvos statybos inžinierių bendruomenę.

 

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!