Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Apie laivo virėjo specialybę

Tarp labiausiai reikalingų jūrinių profesijų yra įvardijami laivų virėjai.

Tarptautinė jūrų organizacija (IMO) skelbia, kad per artimiausius penkerius metus pasaulyje trūks apie 100 000 jūrininkų. Tarp labiausiai reikalingų jūrinių profesijų yra įvardijami ir laivų virėjai – žmonės, kurių rankose yra laivų įgulų ir laivų keleivių kokybiškas maitinimas. Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre laivo virėjo profesiją įgiję asmenys karjeros siekia įvairaus tipo Lietuvos ir užsienio šalių laivuose – nuo krovininių, konteinerinių, žvejybinių iki keleivinių, kruizinių laivų, itin prabangių jachtų. Tai profesija, atverianti kelius pažinti visą pasaulį.

 

 

 

Jei nupręsite tapti laivo virėju

Mokydamiesi šios programos, išmoksite:

✓ jūrininkų ir kitų asmenų maitinimo organizavimo taisyklių;

✓ laivo sandaros ir sistemų,  darbuotojų saugos ir sveikatos, saugaus darbo laivuose pagrindų;

✓ įgusite gaminti iti plataus spektro patiekalus (sriubas, salotas, užkandžius, karštuosius, saldžiuosius patiekalus, duonos ir pyragų, miltinius konditerijos gaminius, padažus, pobūvių vaišes ir t.t.);

✓ išmoksite sveikos mitybos principų, susipažinsite su įvairių pasaulio šalių virtuvių specifika;

✓ išklausysite asmeninio gelbėjimosi, gaisrų prevencijos ir kovos su gaisrais, pirminės medicininės pagalbos, asmeninio saugumo ir socialinės atsakomybės mokymo (SOLAS) kursus;

plačiau apie mokymo programą

 

SVARBU – mokydamiesi Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre, NEMOKAMAI įgysite  reikiamus jūrinius dokumentus, kurie yra reikalingi dirbant jūroje.

Pildyti paraišką       Video instrukcija

Laivo virėjo specialybės

Programos paskirtis

Laivo virėjo modulinė profesinio mokymo programa yra skirta kvalifikuotam laivo virėjui parengti, kuris gebėtų savarankiškai organizuoti jūrininkų ir kitų asmenų maitinimą laive, gaminti ir patiekti patiekalus.

Informacija stojantiesiems

Detali specialybės programos informacija

Pildyti paraišką       Video instrukcija

 

Susipažinkime

Profesionalas pataria

Irina Novikova

UAB „Baltnautic Shipping“ personalo vadovė 

 


Mūsų kompanija jūriniame sektoriuje dirba daugiau kaip 25 metų. Per šiuo metus matome augančią jūrininkų poreikio tendenciją, todėl nėra abejonių, kad su jūra susijusią profesiją įgijęs asmuo be didelių problemų įsidarbins jūroje ir galės akimirksniu pradėti savo karjeros kelią. Per metus vien mes laivuose įdarbiname apie pusę tūkstančio įvairaus profilio jūrinės srities specialistų.

 

Ypač reikalingi eilinės sudėties jūrininkai, kapitonai, kapitonų padėjėjai, motoristai, vyr. mechanikai, inžinieriai, dažnai ieškome ir laivų virėjų.  Lietuvoje parengiama nemažai virėjų, tačiau ne kiekvienas jų gali dirbti laivuose – tam reikalingi jūriniai dokumentai. Puiku, kad Pauliaus Lindenau mokymo centre laivo virėjo profesiją įgijusiems žmonėms tokių problemų nėra – vos užvėrę mokyklos duris, jie savo rankose laiko ne tik profesinį diplomą, bet ir visus reikalingus jūrinius dokumentus, kurie atveria kelius dirbti viso pasaulio laivuose. Kviečiame jaunimą aktyviau rinktis jūrines profesijas ir išnaudoti visas jūrinio sektoriaus teikiamas karjeros galimybes!

Apie laivo virėjo specialybę

Laivo virėjo specialybės akimirkos

 

 

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija - TAVO rankose!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!