Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Jūrų uosto krovinių logistas

Apie jūrų uosto krovinių logisto specialybę

Klaipėdos valstybinis jūrų uostas yra pagrindinis šalies transporto mazgas ir Lietuvos vartai į pasaulį.

Kroviniai uoste juda 24/7, todėl čia nuolat yra reikalingi specialistai, kurių pareiga – atsakingai pasirūpinti, kad kroviniai judėtų sklandžiai. Jūrų uosto logistai – labai svarbi jūrų uostų dalis. Jie analizuoja ir planuoja krovinių judėjimo maršrutus, rūpinasi krovinių sandėliavimu, jų priėmimu ir judėjimu iš uosto, derina laivų atėjimą ir krovinio paruošimą. Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras – vienintelė šalyje profesinio rengimo mokykla, kuri dar mokyklos suole pradeda rengti jūrų uosto krovinių logistus.

 

 

 

Jei nupręsite tapti jūrų uosto krovinių logistu

Mokydamiesi šios programos, išmoksite:

✓ organizuoti jūrų uosto krovos terminalo darbus, sudarinėti krovos planus;

✓ sandėliuoti krovinius ir vykdyti krovinių apskaitą;

✓ išmanyti kompiuterines programas, skirtas vykdyti krovos įmonių apskaitą, užtikrinti sklandų krovinių judėjimo procesą uoste, sekti laivų grafiką;

✓ naudoti navigacijos, ryšio priemones ir biuro techniką gabenant krovinius;

✓ susipažinti su jūrų uosto valdymo struktūra, infrastruktūra, suprastruktūra, jūrų uosto logistikos įmonių, krovos kompanijų veikla;

✓ įsigilinti į muitinės ir draudimo procedūras ir kt. formalumus, kurie reikalingi jūrų uosto veikloje;

plačiau apie mokymo programą

Pildyti paraišką       Video instrukcija

Jūrų uosto krovinių logisto specialybės

Programos paskirtis

Jūrų uosto krovinių logisto modulinė profesinio mokymo programa yra skirta kvalifikuotam jūrų uosto krovinių logistui parengti, kuris gebėtų savarankiškai organizuoti jūrų uosto krovos terminalo darbus, sandėliuoti krovinius ir vykdyti krovinių apskaitą.

Informacija stojantiesiems

Detali specialybės programos informacija

Pildyti paraišką       Video instrukcija

 

Susipažinkime

Profesionalas pataria

Andrius Armonaitis

Lietuvos laivų agentų ir ekspeditorių asociacijos prezidentas

 


Jeigu sakoma, kad visi keliai veda į Romą, tai Klaipėdoje galima pasakyti, kad visi keliai veda į jūrų uostą. Kad ir kokia tobula būtų uosto infrastruktūra, be ekspeditorių ir logistų procesai nebūtų sklandūs. Jūrų uosto logistai, ekspeditoriai analizuoja ir planuoja krovinių judėjimo maršrutus, rūpinasi krovinių sandėliavimu, jų pristatymu į uostą arba išgabenimu iš jo, derina laivų atplaukimą ir krovinio paruošimą. Tai labai dinamiškas ir nenuobodus darbas, kuriame save atranda tiek vaikinai, tiek merginos.

 

Tokie specialistai yra itin paklausūs uosto kompanijose, o ir atlyginimai yra gerokai aukštesni nei šalies vidurkis. Puiku, kad jūrų uosto krovinių logisto, ekspeditoriaus kelią galima pradėti mokantis profesinėje mokykloje ir taip projektuoti savo ateitį Klaipėdos uoste. Uostui labai reikia profesinių mokyklų absolventų, nes įgyta profesija yra vertybė, o ir perspektyvos neribotos. Neretai į profesines mokyklas stoja tie, kurie jau turi anksčiau įgiję aukštesnį išsilavinimą, bet jaučia, kad trūksta kažkokių specifinių vienai ar kitai profesijai reikalingų žinių ar įgūdžių.

 

Baigę profesines mokyklas žmonės uždirba ne ką mažiau, o dažnu atveju net ir daugiau nei turintys aukštąjį išsilavinimą. Jūrų uosto krovinių logistams, ekspeditoriams duris atveria Klaipėdos uoste įsikūrusios įmonės, skaičiuojama, kad vien Klaipėdoje esama apie 300 įvairaus profilio įmonių, kurios susijusios su laivų, krovinių aptarnavimu, muitinės klausimais, sandėlių ūkiais. Priklausomai nuo darbo pobūdžio, kvalifikacijos, darbo užmokestis pradedantiesiems darbuotojams siekia 1200 – 1500 eur. per mėnesį, įgijusiems patirties krovinių ekspeditoriams, logistams – apie 1500 – 1800 eur. O vadovaujančių  logistų atlyginimai startuoja nuo 2500 eur.

Apie jūrų uosto krovinių logisto specialybę

Jūsų uosto krovinių logisto specialybės akimirkos

 

 

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!