Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Apie elektriko specialybę

Elektrikas – viena atsakingiausių ir paklausiausių profesijų, reikalingų ne tik pramonėje ir buityje.

Intensyviai plėtojantis statybų sektoriui, buityje daugėjant elektrinių buities prietaisų, elektriko profesija yra viena reikšmingiausių ir reikalingiausių. Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre yra sudarytos modernio mokymo ir mokymosi sąlygos, kurios užtikrina skirtingų elektriko kompetencijų ugdymą. Centre  įdiegta mokomoji aukštos įtampos sistema yra vienintelė tokia Vakarų Lietuvoje, o elektrotechnikos darbų laboratorija – viena naujausių Klaipėdoje, todėl čia gali tobulintis ir besimokantys centre, ir aukštųjų mokyklų studentai, ir jau patyrę, kvalifikaciją norintys pakelti elektros energetikos srities specialistai.

 

 

 

Jei nupręsite tapti elektriku

Mokydamiesi šios programos, išmoksite:

✓ atlikti bendruosius elektrotechnikos ir elektronikos darbus, įrengti ir eksploatuoti elektros mašinas;

✓ įrengti ir eksploatuoti žemos įtampos iki 1000 V apšvietimo ir galios elektros įrenginių instaliaciją;

✓ montuoti ir eksploatuoti prijungimo linijų (atvadų, įvadinių apskaitos spintų) ir elektros energijos apskaitos įrenginius;

✓ įrengti ir eksploatuoti skirstomojo tinklo 0,4 – 35 kV įtampos ir perdavimo tinklo 110 – 400 kV įtampos elektros, relinės apsaugos ir automatikos įrenginius, iki 42 kV įtampos kabelių linijas ir kabelių movas, vartotojų (įmonių) iki 10 kV įtampos elektros įrenginius;

✓ įrengti ir eksploatuoti KNX/EIB intelektualią pastato valdymo sistemą;

✓ montuoti saulės fotovoltinių elektrinių įrangą, vėjo energijos elektrines;

plačiau apie mokymo programą

Pildyti paraišką       Video instrukcija

Elektriko specialybės

Programos paskirtis

Elektriko modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam elekrikui parengti, kuris gebėtų atlikti bendruosius elektrotechnikos ir elektronikos darbus, įrengti ir eksploatuoti elektros mašinas, įrengti ir eksploatuoti žemos įtampos iki 1000 V apšvietimo ir galios elektros įrenginių instaliaciją, įrengti ir eksploatuoti skirstomojo tinklo 0,4 – 35 kV įtampos ir perdavimo tinklo 110 - 400 kV įtampos elektros įrenginius. Programoje siekiama sudaryti tinkamas mokymo ir mokymosi sąlygas, kurios užtikrintų kompetencijų, reikalingų skirtingiems elektriko darbo procesams atlikti, ugdymą: reikalingų įrankių, prietaisų, medžiagų parinkimą ir paruošimą, saugios darbo vietos paruošimą, kokybišką, patikimą ir saugų elektros įrenginių įrengimą (montavimą), patikimos ir saugaus elektros įrenginių eksploatavimo užtikrinimą (techninę priežiūrą, remontą, derinimą, matavimus, bandymus, elektros įrenginių technologinį valdymą).

Informacija stojantiesiems

Detali specialybės programos informacija

Pildyti paraišką       Video instrukcija

 

Susipažinkime

Profesionalas pataria

Arvydas Gaidukevičius

UAB „G4S Lietuva” Klaipėdos ir Šiaulių regionų vadovas

 


Vos tik Tomas Edisonas pasauliui pristatė pirmąją elektros lemputę, atsirado ir elektrikų poreikis. Bėgant metams, tokių specialistų reikia vis labiau. Intensyviai plėtojantis statybų sektoriui, buityje daugėjant elektrinių buities prietaisų, elektriko profesija yra viena reikšmingiausių ir reikalingiausių – geram, savo darbą išmanančiam specialistui darbo niekada nepritrūks, o ir atlyginimai tokios srities specialistams – gerokai aukštesni nei šalies vidurkis.

 

Ne išimtis ir mūsų įmonė, kuri specializuojasi apsaugos sistemų, gaisro signalizacijų, įėjimo kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemų srityse. Profesionalūs elektrikai – mūsų kokybiško darbo pagrindas, todėl esame suinteresuoti, kad kuo daugiau motyvuotų jaunuolių rinktųsi elektriko profesiją. Esame pasiryžę besimokantiems suteikti praktikos galimybes, o baigus mokslus, laukiame prisijungiant ir prie mūsų augančios komandos. Dirbti su elektra gali tikrai ne kiekvienas, tai itin atsakingas ir kruopštus darbas, todėl geras elektrikas – aukso vertės.

Apie elektrikospecialybę

Elektriko specialybės akimirkos

 

 

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!