Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojas

Apie atsinaujinančios energetikos įrangos montuotojo specialybę

Atsinaujinančią energetiką išmanantys profesionalai tampa vienais paklausiausių specialistų.

Besikiečiant energetikos rinkos tendencijoms, atsinaujinančią energetiką išmanantys profesionalai tampa vienais paklausiausių specialistų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Atsinaujinanti energija – tai energija, gaunama iš natūralių ir aplinkai nekenksmingų šaltinių. Paprastai išskiriamos penkios pagrindinės alternatyvios energetikos kryptys: saulės, vėjo, geoterminė energija, hidroenergija, bioenergija. Lietuvoje ir visame pasaulyje atsinaujinančios energetikos sektorius plėtojamas itin sparčiai, todėl atliepdamas augančius poreikius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras parengė ir akreditavo ugdymo programą, kuri padeda parengti profesionalius atsinaujinančios energetikos įrengos montuotojus. Tai specialybė, kuri pelnytai patenka į populiariausių specialybių TOP 10!

 

 

 

Jei nupręsite tapti atsinaujinančios energetikos įrangos montuotoju

Mokydamiesi šios programos, išmoksite:

✓ elektros įrangos įrengimo ir saugos eksploatuojant elektros įrangą iki 1000 V pagrindų;

✓ prisijungti prie pastato šalto ir karšto vandens tiekimo bei šildymo sistemų;

✓ montuoti šlaitinio stogo specialiosios paskirties elementus ir detales, saulės fotovoltinių elektrinių įrangą, biomasės katilus, šilumos siurblius, saulės šilumos kolektorius;

✓ darbų saugos aukštyje pagrindų;

✓ montuoti nedidelės apimties (iki 100 kW vardinės atiduodamosios galios) atsinaujinančios energijos įrangą pastatuose ar šalia jų;

plačiau apie mokymo programą

Pildyti paraišką       Video instrukcija

Atsinaujinančios energetikos įrangos montuotojo specialybės

Programos paskirtis

Sudaryti galimybes įgyti kompetencijas šiems veiklos objektams įgyvendinti: nedidelės apimties (iki 100 kW vardinės atiduodamosios galios) atsinaujinančios energijos įrangos montavimas pastatuose ar šalia jų.

Informacija stojantiesiems

Detali specialybės programos informacija

Pildyti paraišką       Video instrukcija

 

Susipažinkime

PROfesionalas pataria

Jolanta Girdvainė

Klaipėdos pramonininkų asociacijos direktorė 

 

 

Nacionalinėje energetinės nepriklausomybės strategijoje, kurią Seimas patvirtino 2018 m., numatyta, kad 2030 m. atsinaujinančių išteklių dalis visame energijos balanse bus 45 proc., o 2050 m. – 80 proc. Taigi atsinaujinanti energetika- viena iš tų strategiškai svarbių ir perspektyvių sričių.

 

Mūsų šalies ir regiono verslas žiūri toliaregiškai – itin aktyviai investuoja į atsinaujinančios energetikos sprendimus, galvodami ne tik apie ilgalaikes perspektyvas, bet ir galimybę prisidėti prie aplinkos apsaugos gerinimo.

 

Šiandieniniame kontekste, alternatyvioji energetika įgauna dar didesnę prasmę, todėl neabejojame, kad būtina pasirūpinti, kad rinkoje nepritrūktų profesionalių specialistų, gebančių dirbti atsinaujinančios energetikos sektoriuje. Džiugu, kad tokie specialistai yra rengiami ir Klaipėdoje.

 

Apie atsinaujinančios energetikos įrangos montuotojo specialybę

Atsinaujinančios energetikos įrangos montuotojo specialybės akimirkos

 

 

Susipažinkime

Profesionalas pataria

Monika Saltonė

Atsinaujinančios energetikos  įmonės „Laba energija“ direktorė

 

 

Atsinaujinanti energetika – tai dabarties ir ateities energetika. Tiek Europa, tiek Lietuva turi ambicingus energetinius tikslus pereiti prie atsinaujinančios energetikos ir kuo greičiau pakeisti iškastinio kuro naudojimą. Lietuva žengia sparčius žingsnius plėtojant šios energetikos sektorių, todėl tokios srities specialistų reikia ir jų poreikis ateityje tik augs.

 

Gera žinia, kad atsinaujinančios energetikos įrangos montuotojai rengiami ir Klaipėdoje – tai labai svarbus žingsnis užtikrinant tokių specialistų poreikį ir siekiant aktyviau įgyvendinti šalies energetikai svarbius sprendimus.

 

Mūsų komanda yra visada atvira darbštiems jaunuoliams, kurie nori atlikti praktiką ir įgauti reikiamų įgūdžių. Esama puikių pavyzdžių, kai praktikantai vėliau įsilieja ir į mūsų komandos gretas. Kas liečia gaunamą atlygį, be abejo, jis priklauso nuo kvalifikacijos, patirties, atsakomybių ir darbo krūvio. Vidutiniškai tokios srities specialistas uždirba 1100 – 2500 еur. Tačiau galimybės uždirbti šiame sektoriuje ir daugiau – beribės.

 

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!