Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Oleg Zubel

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, anksčiau žinomas kaip Klaipėdos laivininkų mokykla, tapo pirmąja stotele Olegui siekti karjeros jūroje. Kad vaikinas norės sieti savo ateitį su jūra,nieko nenustebino. Jo tėtis – kapitonas, dėdė –laivo mechanikas, o senelis sėkmingai dirbo Lietuvos jūrų laivininkystès eksploatacijos skyriaus viršininku.

 

„Įgijęs jūreivio – suvirintojo profesiją, mokslus tęsiau Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje. Ten tapau ne tik laivavedžiu, bet ir lankiau vadų (karininkų) kursus, aktyviai įsiliejau į mokyklos visuomeninį gyvenimą, prisidėjau, kad čia atsirastų uniformos, kurios įkvepia, „nuima” socialini nelygumą, disciplinuoja, taip pat leidžia būti vertinamam pagal sugebėjimus", – prisimena Olegas, kuris būdamas studentų sąjungos viceprezidentu, pats nusipirko uniformą, ją dėvėjo paskaitose ir taip siekė kitus užkrėsti savo pavyzdžiu.

 

Veiklus jaunuolis tęsė studijas ir netruko įgyti Uosto ir laivybos valdymo bakalauro diplomą. Tačiau tikroji Olego aistra – jūra, todėl jo karjeros žemėlapis - itin platus. Tolimesnė karjera tęsėsi stambioje kompanijoje „Finnlines“. Čia, įveikęs atrankas, jis pradėjo karjerą kaip 3-iasis kapitono padėjėjas. Nuo 3-iojo iki vyr. kapitono padėjėjo Olegas kilo kompanijoje „DFDS Seaways“. Taip pat plaukiojo ir „Stena Line“, „Grimaldi group“ kompanijų laivais. 2016 metais Olegas Jungtinėje Karalystėje išlaikė kompetencijų vertinimo egzaminą ir įgijo kapitono, laivų kurių BT – 3000 ir daugiau jūrinį laipsnį. Šiuo metu Olegas – keleivinio kelto kapitonas.

 

„Konkurencija laivybos sektoriuje yra didžiulė, todėl kiekvienas jaunuolis turi ruoštis jau dabar ir siekti savo svajonių. Svarbu veikti, nenuleisti rankų ir nemanyti, kad sėkmė ateis be jokių pastangų. Tikėkite ir pasitikėkite savimi! Nuoširdžiai linkiu pasiekti visus savo tikslus" , – jaunuolius rinktis jūros kelią ragino Olegas.

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija - TAVO rankose!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!