Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Damian Michalowski

Damian Michalowski į Lietuvą atvyko iš Lenkijos, Sopoto miesto. Į tuometinę Laivininkų mokyklą, dabar vadinamą Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centru, jis įstojo lietuviškai mokėdamas vos kelias frazes. Tačiau net ir tai vaikinui nesutrukdė mokytis – jaunuolis pasirinko motoristo – elektriko profesiją, po to mokslus tęsė Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje. Šiandien jis karjeros siekia AB „DFDS Seaways“ laivyne.

 

„Pirmieji žingsniai mokykloje nebuvo lengvi, tačiau mokytojai buvo labai supratingi ir padėjo gilintis į profesinius dalykus, net ir netobulai mokant lietuvių kalbą. Kad savo ateitį siesiu su jūra, žinojau jau seniai – tai sena šeimos tradicija, esu jau trečiosios kartos jūrininkas. Visada traukė techniniai dalykai, inžinerija, motorai, todėl labai natūraliai susidomėjau jūrine inžinerija“, - pasakojo Damian, vaikystėje svajojęs tapti kariu, verslininku ar net roko žvaigžde. Beje, muzikos ir karybos vaikinas nepamiršta ir šiandien – laisvalaikiu groja gitara, renka karinės technikos modelius.

 

Damian prisipažįsta, kad mokslai profesinio ugdymo mokykloje davė tikrai daug – kol bendraamžiai baiginėjo mokyklose 12 klasių, jis jau buvo įgijęs daug praktinių įgūdžių, užmezgęs naudingų pažinčių, kurios padėjo gana greitai integruotis darbo rinkoje.

 

„Šiuo metu dirbu 4-uoju mechaniku “DFDS Seaways” ro-ro tipo kelte “Acacia Seaways”, rengiuosi įgyti universitetinį išsilavinimą Klaipėdos universitete. Jeigu turi tikslą – būtinai jį pasieksi. Todėl visiems jauniems žmonėms norėčiau palinkėti nebijoti svajoti ir koncentruotis į savo tikslus – kuo greičiau įgysite reikiamų žinių, tuo lengviau suprasite, ką norite pasiekti, tuo bus lengvesnis kelias sėkmės link“, - sakė Damian. 

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija - TAVO rankose!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!