Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Solidžios investicijos – inovatyviam ugdymui

Ant stogo įrengta saulės modulių sistema, modernizuotos kompiuterių klasės, įsigyti išmanūs saulės ir vėjo jėgainių, elektros, elektrotechnikos ir elektronikos stendai,  virtualios realybės technologijos, naujos suvirinimo, CNC metalo apdirbimo, plazminio pjovimo, lazerinio suvirinimo įrangos – tai tik maža dalis naujovių, kurios šiais metais įdiegtos Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre.  Į centro modernizavimą investuota bemaž 1,7 mln. eurų.

„Norėdami būti konkurencingi, privalome būti modernūs ir atliepti naujausias tendencijas, todėl skyrėme ypatingą dėmesį mūsų mokomosios bazės atnaujinimui ir modernizavimui. Nuo šios profesinės studijos, kurios orientuotos į inžineriją, atsinaujinančią energetiką, jūrą ir uostą, pakyla į dar aukštesnį lygį, mat besimokantieji galės įgyti dar daugiau praktinių įgūdžių. O tai yra itin svarbu, nes esame suinteresuoti, kad užvėrę mūsų centro duris, absolventai galėtų kaip mat integruotis darbo rinkoje“, - sakė Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius dr. Egidijus Skarbalius.

Pasak centro vadovo, buvo atnaujinta ne tik mokymo bazė, modernizuotos laboratorijos, tačiau ir poilsio bei pramogų erdvės – buvo atliktas kapitalinis bendrabučio remontas, atnaujintos sporto bazės, salės, persirengimo kambariai.

„Svarbu ne tik sklandus mokymosi procesas, bet ir besimokančiųjų kokybiškas laisvalaikis ir gerbūvis. Todėl dėjome milžiniškas pastangas, kad bendrabutis, kuriame pageidauja gyventi dauguma į Klaipėdą mokytis atvykstančių mokinių, pasikeistų neatpažįstamai – atnaujinti kambariai, virtuvės, dušai ir sanitariniai mazgai. Modernizuotos poilsio erdvės, sporto salė, įrengtas bokso kambarys, gimnastikos ir šokių salės“, - pasakojo E. Skarbalius.

Centro mokymo bazių modernizavimui panaudotos ES struktūrinių fondų lėšos, bendrabučio ir sporto erdvėms modernizuoti pasitelktas LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansavimas bei Lindenau centro ir socialinių partnerių skirtos lėšos.  

Registruotis mokytis Lindenau centre galima jau nuo birželio 3 dienos. Priėmimas vyks per centralizuotą sistemą LamaBPO. Šiais metais Lindenau centre galima įgyti atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojo, elektriko, santechniko, suvirintojo, ŠVOK sistemų montuotojo, CNC operatoriaus, jūrų uosto krovinių logisto, laivo keleivius aptarnaujančio darbuotojo (stiuardo), jūreivio, motoristo, laivo elektriko, laivo virėjo, laivų korpusų surinkėjo profesijas.

VISOS PROFESIJOS IR TRUKMĖS 

VIDEO APIE LINDENAU ATSINAUJINIMĄ 

SUVIRINIMO SEKTORINIO PRAKTINIO MOKYMO CENTRO PLĖTRA. Projekto Nr.09.1.2-CPVA-V-721-01-0001. Į Lindenau mokymo bazių modernizavimą investuoja kone 1,7 mln. eur.

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!