Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Septyniolikmetis klaipėdietis – vienas geriausių Lietuvos santechnikų

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, jau daug metų sėkmingai rengiantis santechnikus, pasiekė įspūdingą pergalę tarptautiniame santechnikų čempionate „Plumber 2023”.

Pirmakursis Raimondas Grundulas, siekiantis įgyti santechniko profesiją, buvo jauniausias čempionato, vykusio Kaune, dalyvis. Tačiau jaunas amžius nesutrukdė įveikti patyrusių varžovų. Meistriškumą pademonstravęs Raimondas tarp visų varžovų iš Lietuvos buvo pirmas, o Baltijos šalių lygmeniu, jis nusileido tik kolegei iš Latvijos, Jelgavos technikos kolegijos.

„Varžyboms rengėmės intensyviai ir atsakingai, todėl džiugu, kad darbas nenuėjo veltui – Raimondas labai darbštus ir entuziastingas, nors ir buvo jauniausias šiame čempionate, tačiau parodė, kad turint tikslą, galima jo pasiekti. Reikia tik įdėti pastangų ir darbo, tikėti ir pasitikėti savimi. Dėkojame Kauno technologijų mokymo centrui už galimybę jaunimui tobulėti ir atskleisti savo įgūdžius“, - sakė Raimondą čempionatui rengęs jo profesijos mokytojas Vincas Kinčius.

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras be santechnikų, taip pat rengia surintojus, ekspeditorius, jūrų uosto krovinių logistus, jūreivius, motoristus, laivų virėjus, laivų stiuardus, atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojus, laivų korpusų surinkėjus, laivų elektrikus, laivų sistemų ir įrenginių montuotojus, metalo apdirbimo staklių operatorius, elektrikus, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojus.

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija - TAVO rankose!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!