Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Mokytis gimnazijoje ir įgyti profesiją – misija įmanoma

Išmokti laivų statybos paslapčių, išmanyti jūrų uosto logisto profesijos subtilybes, susipažinti su jūreivio darbo specifika – visa tai gali padaryti kiekvienas moksleivis, besimokantis įprastose gimnazijose. Sukurtas modelis leidžia I-IV gimnazijos moksleiviams tęsti mokslus savo mokyklose ir tuo pačiu, per dvejus metus, įgyti profesinę kvalifikaciją.

 

„Taip jaunuoliai gali vienu šūviu nušauti du zuikius – mokytis savo mokykloje ir lygiagrečiai mūsų centre įgyti tam tikros profesijos pagrindų. Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras yra orientuotas į inžineriją, jūrą ir uostą, todėl visus moksleivius kviečiame mokytis pagal tris specializuotus profesinio mokymo programų modulius – jūreivio, laivų korpusų surinkėjo ir jūrų uosto krovinių logisto. Tai labai patogu, nes nenukentės pamokos įprastoje mokykloje – mokymosi grafikas bus suderintas, profesinėje mokykloje turėsite po kelias pamokas per savaitę. Po dvejų metų moksleiviai gauna kompetenciją patvirtinantį pažymėjimą, kuris suteikia galimybę į norimą profesinę sritį gilintis ir toliau. Kadangi įgytos kompetencijos bus įskaitytos, tolimesnis mokymasis profesinėje mokykloje bus kur kas trumpesnis ir sklandesnis“, – pasakojo dr. Egidijus Skarbalius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius.

 

I-II gimnazijos klasių moksleiviams yra siūlomas laivų korpuso detalių gamybos modulis. Per dvejus metus jaunuoliai įgus dirbti su kompiuterinėmis programomis ir įgis braižybos pagrindų, išmoks žymėti ir markiruoti detales pagal eskizus, šablonus ir brėžinius, išmoks atlikti šaltkalviškas detalių apdirbimo operacijas, pagaminti detales naudojantis šaltkalvio įrankiais ir įrenginiais, komplektuoti detales, įvertinti jų kokybės kontrolę. Vyresniųjų klasių moksleiviai, besimokantys III-IV gimnazijos klasėse kviečiami gilintis į jūrų uosto krovinių logisto profesiją ir muitinės bei draudimo atlikimo procedūras – kiekvienas, pasirinkęs šį modulį, išmoks organizuoti krovinių, transporto ir vairuotojų draudimą, išmanys muitinės procedūras, įgus pildyti krovinių deklaracijas. III-IV gimnazijos klasių moksleiviams yra siūloma išmokti saugaus darbo laive ir saugos principų, kurie leis įgyti jūreivio kvalifikacijos pradmenis. Per porą metų moksleiviai susipažins su laivo sandara ir įranga, tarnybos laive organizavimu, išmoks, kaip išgyventi jūroje, palikus laivą, išmanys gaisrų rizikas ir gesinimo subtilybes, sužinos, kaip elgtis įvykus nelaimingam atsitikimui, kokia turi būti saugi darbo tvarka, kokios yra jūros aplinkos teršimo prevencijos ir atsargumo priemonės.

 

Prašymus dalyvauti pagrindiniame priėmime stojantieji gali teikti nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 7 d. Papildomame priėmime prašymus galima teikti rugpjūčio 15–26 d. Prašymų registracija vyksta internetu: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/.  Daugiau informacijos: tel. +370 46 34 18 15,  +370 46 34 80 07 arba el. p. info@lindenau.lt

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija - TAVO rankose!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!