Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Pranešimai spaudai

2024-07-11

Nyderlandų jūrinio verslo atstovų akiratyje – Klaipėda

Šią savaitę Klaipėdoje lankėsi Nyderlandų kompanijos „Oceanwide” atstovai, kurie domėjosi bendradarbiavimo galimybėmis su Klaipėdoje veikiančiomis jūrinio verslo įmonėmis, jūrininkų rengimo ir mokymo organizacijomis. „Oceanwide” – tarptautinė, beveik pusšimtį metų veikianti kompanija, kuri specializuojasi jūrinės srities specialistų mokymu, įdarbinimu ir aprūpinimu jūrų ir energetikos sektoriuose.


Skaityti daugiau..

2024-06-03

Kviečiame rinktis profesijas jau DABAR!

Birželio 3 dieną oficialiai startavo priėmimas į Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centrą!


Skaityti daugiau..

2024-05-27

Solidžios investicijos – inovatyviam ugdymui

Ant stogo įrengta saulės modulių sistema, modernizuotos kompiuterių klasės, įsigyti išmanūs saulės ir vėjo jėgainių, elektros, elektrotechnikos ir elektronikos stendai, virtualios realybės technologijos, naujos suvirinimo, CNC metalo apdirbimo, plazminio pjovimo, lazerinio suvirinimo įrangos – tai tik maža dalis naujovių, kurios šiais metais įdiegtos Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre. Į centro modernizavimą investuota bemaž 1,7 mln. eurų.


Skaityti daugiau..

2024-05-03

Informacija būsimiesiems DEVINTOKAMS!

Baigi 8 klasę? Junkis prie Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro bendruomenės jau DABAR! Įgyk pagrindinį, vidurinį išsilavinimą, gauk brandos atestatą ir tapk Jūrų uosto krovinių logistu/logiste. Kas yra Jūrų uosto krovinių logistas?


Skaityti daugiau..

2024-04-01

Kviečiame į Atvirų durų dienas!

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras siūlo išskirtinę galimybę susipažinti su centro veikla ir sužinoti viską apie perspektyviausias ir geriausiai apmokamas profesijas.


Skaityti daugiau..

2024-03-13

Būsimieji laivų stiuardai mokosi Italijos virtuvės paslapčių

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras toliau stiprina tarptautinius ryšius ir semiasi patirties iš partnerių užsienyje. Šiomis dienomis uostamiestyje vieši maisto ekspertai iš Italijos. Cesare Emilio Di Nauta ir Gianpiero Mastrolorito praktinėmis žiniomis dalijasi su būsimaisiais laivų stiuardais, kartu su svečiais iš Italijos, Lindenau centre lankosi ir žinomas virtuvės šefas Mindaugas Lucka.


Skaityti daugiau..

2024-02-26

Kviečiame mokytis gimnazijos skyriuje!

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras motyvuotus ir ateityje profesiją norinčius įgyti jaunuolius kviečia mokytis gimnazijos skyriuje. Prašymus teikti gali visi, baigę aštuntą klasę. Jūsų dėmesiui – dažniausiai užduodami klausimai apie galimybę jaunuoliams mokytis gimnazijos skyriuje.


Skaityti daugiau..

2024-02-01

Startuoja ŽIEMOS priėmimas.

Puiki proga mokytis Klaipėdos Pauliau Lindenau mokymo centre jau DABAR! Startuoja ŽIEMOS priėmimas. Pasirinkti sau patinkančią profesiją galite iki vasario 11 d. Registruokitės per LAMA BPO.


Skaityti daugiau..

2023-12-20

Lindenau centras – Lietuvos profesinių mokyklų augimo lyderis

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė metinę statistiką, kuri atskleidžia, kurios šalies profesinio rengimo mokyklos augo labiausiai. Reitingo viršuje – Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, 2023 m. sudaręs beveik trečdaliu daugiau mokymosi sutarčių nei 2022 metais


Skaityti daugiau..

2023-11-24

Septyniolikmetis klaipėdietis – vienas geriausių Lietuvos santechnikų

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, jau daug metų sėkmingai rengiantis santechnikus, pasiekė įspūdingą pergalę tarptautiniame santechnikų čempionate „Plumber 2023”.


Skaityti daugiau..

2023-10-27

Lindenau centrui – švietimo „Oskaras“

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centrui įteiktas Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimą patvirtinantis pažymėjimas. Centras tokio pripažinimo sulaukė dėl įgyvendinto tarptautinio Erasmus+ projekto „Tarptautinė suvirinimo praktika“. Europos mastu įvertintos tik dvi organizacijos iš Lietuvos.


Skaityti daugiau..

2023-10-26

Lindenau centre – inovatyvių jūrinių kursų galimybės

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Jūrininkų rengimo centru (JRC) – taip siekiama jūrininkams pateikti dar platesnį kursų bei specializuotų mokymų spektrą.


Skaityti daugiau..

2023-10-11

Paskelbti Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimo laureatai

Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimai 2023 m. teikiami jau trečią kartą. Jie skirti atkreipti dėmesį į besiformuojančias technologijas ir jų integravimą į šiuolaikines Europos švietimo sistemas.


Skaityti daugiau..

2023-10-09

Būsimiesiems laivų korpusų surinkėjams – piniginės stipendijos

Vakarų laivų gamyklos (VLG) įmonių grupė skyrė pinigines stipendijas Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro moksleiviams, pasirinkusiems laivų korpuso surinkėjo profesiją. Sutartys pasirašytos su devyniais pirmakursiais.


Skaityti daugiau..

2023-09-18

Lindenau centras – tarp geriausių Europoje

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras buvo nominuotas Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimuose (EITA). Profesinio rengimo centras dėmesio sulaukė dėl įgyvendinto tarptautinio projekto „Tarptautinė suvirinimo praktika“.


Skaityti daugiau..

2023-08-30

Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro bendruomenės atstovus kviečiame į naujų mokslo metų šventę.


Skaityti daugiau..

2023-08-14

Partnerystė - platesnėms karjeros galimybėms jūroje

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su daugiau kaip dvidešimt penkerius metus sėkmingai veikiančia kompanija „Baltnautic Shipping“.


Skaityti daugiau..

2023-08-11

Kviečiame pasirašyti sutartis

Visi, pakviesti mokytis Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre, yra kviečiami pasirašyti profesinio mokymo sutartis. Аsmenys, sulaukę 18 metų, jas gali pasirašyti elektronine forma. Nepilnamečiai, kartu su vienu iš tėvų (globėju/rūpintoju), laukiami atvykstant į centrą.


Skaityti daugiau..

1 2
Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!