Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Pranešimai spaudai

2023-09-18

Lindenau centras – tarp geriausių Europoje

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras buvo nominuotas Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimuose (EITA). Profesinio rengimo centras dėmesio sulaukė dėl įgyvendinto tarptautinio projekto „Tarptautinė suvirinimo praktika“.


Skaityti daugiau..

2023-08-30

Kviečiame į mokslo metų pradžios šventę

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro bendruomenės atstovus kviečiame į naujų mokslo metų šventę.


Skaityti daugiau..

2023-08-14

Partnerystė - platesnėms karjeros galimybėms jūroje

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su daugiau kaip dvidešimt penkerius metus sėkmingai veikiančia kompanija „Baltnautic Shipping“.


Skaityti daugiau..

2023-08-11

Kviečiame pasirašyti sutartis

Visi, pakviesti mokytis Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre, yra kviečiami pasirašyti profesinio mokymo sutartis. Аsmenys, sulaukę 18 metų, jas gali pasirašyti elektronine forma. Nepilnamečiai, kartu su vienu iš tėvų (globėju/rūpintoju), laukiami atvykstant į centrą.


Skaityti daugiau..

2023-06-08

Profesija – garantija sočiai ateičiai

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre jau pilnu tempu įsibėgėja registracija, norintiems įgyti rinkoje paklausias ir perspektyvias, gerai apmokamas profesijas. Siūlomų profesijų spektras itin platus – jos orientuotos į inžinerinę pramonę, transportą, jūrą, uostą, atsinaujinančią energetiką, laivų statybą ir remontą.


Skaityti daugiau..

2023-06-01

Būsimiesiems inžinieriams – piniginės stipendijos

Vakarų laivų gamyklos įmonių grupė, skatindama jaunimą rinktis su inžinerine pramone susijusias profesijas, įsteigė pinigines stipendijas. Jos skiriamos Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro moksleiviams, norintiems įgyti laivų korpusų surinkėjo profesiją, taip pat Klaipėdos universiteto studentams, pasirinksiantiems inžinerines specialybes.


Skaityti daugiau..

2023-05-31

Dėmesio centre – su jūra, uostu ir jūriniu transportu susijusios profesijos

Klaipėdoje stiprinamos profesinio mokymosi galimybės norintiems įgyti specialybes, susijusias su jūros transportu, uostu, logistika ir ekspedicija. Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija ir Lietuvos laivybos agentų ir ekspeditorių asociacija.


Skaityti daugiau..

2023-05-24

Mokytis gimnazijoje ir įgyti profesiją – misija įmanoma

Išmokti laivų statybos paslapčių, išmanyti jūrų uosto logisto profesijos subtilybes, susipažinti su jūreivio darbo specifika – visa tai gali padaryti kiekvienas moksleivis, besimokantis įprastose gimnazijose. Sukurtas modelis leidžia I-IV gimnazijos moksleiviams tęsti mokslus savo mokyklose ir tuo pačiu, per dvejus metus, įgyti profesinę kvalifikaciją.


Skaityti daugiau..

2023-03-20

Profesinė mokykla – taupantiems laiką ir mąstantiems apie ateitį

Profesinė mokykla ne vienam tampa tramplinu įgyjant gerai apmokamą profesiją ar kuriant verslą. Sukurta palanki mokymosi sistema šiandien leidžia profesiją įgyti dar mokantis mokyklos suole – t.y. profesinėje mokykloje pradėti mokytis baigus 8 klases, o profesiją pasirinkti nuo 10 klasės.


Skaityti daugiau..

2023-03-01

Klaipėdos pramonininkų akiratyje – Lindenau centras

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, rengiantis specialistus inžinerinei pramonei, jūrai, uostui, laivų statybos ir remonto bei atsinaujinančios energetikos sektoriams, sulaukė Klaipėdos pramonininkų asociacijos dėmesio.


Skaityti daugiau..

2023-02-03

Atsinaujinanti energetika: specialistų poreikis ir toliau auga

Lietuvoje intensyviai plėtojant atsinaujinančios energetikos sektorių, vis labiau ryškėja tokią sritį išmanančių specialistų poreikis. Šalies darbo skelbimų platformose intensyviai ieškoma inžinierių, projektuotojų, darbų vadovų, montuotojų, pardavimų vadybininkų, kurie specializuojasi atsinaujinančios energetikos srityje.


Skaityti daugiau..

2023-01-12

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras tapo Lietuvos jūrinio klasterio nariu

Jūriniam sektoriui, inžinerijos pramonei, atsinaujinančios energetikos, paslaugų ir technologijų sritims specialistus rengiantis Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras priimtas į Lietuvos jūrinio klasterio narių gretas.


Skaityti daugiau..

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija - TAVO rankose!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!