Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

I. INŽINERIJA 

                    

  • LAIVŲ INŽINERIJA

Klaipėda – jūrinės inžinerijos branduolys, tai vienintelis miestas Lietuvoje, kur projektuojami, statomi ir remontuojami laivai. Jūrinės inžinerinės pramonės sektoriuje dirba apie 4000 žmonių. Laivų statybos ir remonto sektoriui ir Lietuvoje, ir už jos ribų nuolat trūksta kvalifikuotų ir motyvuotų darbuotojų, todėl tęsiant ilgaamžes tradicijas ir atliepiant poreikį centre yra rengiami LAIVŲ KORPUSŲ SURINKĖJAI, LAIVŲ SISTEMŲ IR ĮRENGINIŲ MONTUOTOJAI, SUVIRINTOJAI.

 

  • INŽINERIJA IR ENERGETIKA

Inžinerinė pramonė – klestinčios ekonomikos pagrindas, todėl Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras stiprina inžinerinių specialybių rengimo segmentą ir ateityje ketina tapti Vakarų Lietuvos inžinerinių kompetencijų centru. Šiuo metu centre yra rengiami ATSINAUJINANČIOS ENERGETIKOS ĮRENGIMŲ MONTUOTOJAI, ELEKTRIKAI, METALO APDIRBIMO STAKLIŲ OPERATORIAI, SUVIRINTOJAI.

II. TRANSPORTAS

 

  • LAIVYBA

Visame pasaulyje augant laivybos ir jūrinio transporto sektoriui, ryškėja ir šiai sferai reikalingų specialistų poreikis. Centre yra sukurta moderni mokymosi bazė ir kvalifikuotų soecialistų komanda, kuri rengia JŪREIVIUS, MOTORISTUS, LAIVO VIRĖJUS, LAIVO KELEIVIUS APTARNAUJANČIUS DARBUOTOJUS (STIUARDUS), LAIVO ELEKTRIKUS.

 

  • LOGISTIKA IR EKSPEDICIJA

Lietuva – tranzitinė valstybė, turinti itin svarbų transporto mazgą – Klaipėdos uostą. Kroviniai intensyviai gabenami sausumos, geležinkelių, jūros keliais, todėl nuolat yra reikalingi specialistai, išmanantys krovinių pervežimo, paskirstymo ir operatyvaus pristatymo specifiką. Atsižvelgdamas į poreikius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras rengia JŪRŲ UOSTO KROVINIŲ LOGISTUS, EKSPEDITORIUS.

III. ARCHITEKTŪRA IR STATYBA

 

Lietuvoje statybų sektorius – ypač gyvybingas. Augantis darbuotojų poreikis statybų sektoriuje, apimančiame tiek gyvenamosios, tiek pramoninės statybų sritis, skatina dar aktyviau rengti kvalifikuotus, motyvuotus specialistus. Centre yra rengiami ŠILDYMO, VĖDINIMO, ORO KONDICIONAVIMO SISTEMŲ MONTUOTOJAI, SANTECHNIKAI

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!