Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Lindenau centras – tarp geriausių Europoje

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras buvo nominuotas Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimuose (EITA). Profesinio rengimo centras dėmesio sulaukė dėl įgyvendinto tarptautinio projekto „Tarptautinė suvirinimo praktika“. Iškilminga apdovanojimų ceremonija įvyks metų pabaigoje Briuselyje.

 

„Tai buvo neįkainojama patirtis, kuri praplėtė akiratį 34 mokiniams. Jiems buvo suteikta galimybė semtis praktinės patirties Vokietijoje, Lenkijoje, Maltoje, Kroatijoje, susipažinti su naujausiomis suvirinimo technologijomis ir tendencijomis. Projekte dalyvavo ir 5 pedagogai, kurie dalijosi patirtimi su kolegomis iš užsienio, tobulino savo žinias ir kompetencijas, kėlė kvalifikaciją, vedė atviras pamokas. Ši tarptautinė praktika leido užmegzti tarptautinius ryšius su partneriais, užtikrino panašių iniciatyvų tęstinumą“, – pasakojo Rasa Mitkutė, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro projektų vadovė.  

 

Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimų tikslas – pagerbti ir apdovanoti geriausias švietimo įstaigų įgyvendintas tarptautines iniciatyvas. 2023 metų EITA apdovanojimų tema susijusi su Europos Komisijos paskelbtais Europos įgūdžių metais ir orientuota į švietimą ir inovacijas.

 

„Šis apdovanojimas dar kartą įrodo, kad mūsų centras sėkmingai žengia inovacijų keliu ir savo veiklą praturtina naujomis kryptimis bei inovatyviais sprendimais. Sparčiai plečiame partnerių ratą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje – tai atveria plačias galimybes centro bendruomenei tobulėti, įgyti praktinių įgūdžių.  Kalbant apie įvertintą projektą „Tarptautinė suvirinimo praktika“, būtina pabrėžti, kad jis ne tik sustiprino suvirinimo profesinio rengimo programą, bet ir prisidėjo kuriant naujas – tokias kaip laivo keleivius aptarnaujantis darbuotojas (stiuardas) ir atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojas“, – sakė dr. Egidijus Skarbalius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius.  

 

Tarptautinis projektas „Tarptautinė suvirinimo praktika“ (Nr.:2020-1-LT01-KA102-077511) įgyvendintas pagal Erasmus+ programą, jis buvo vykdomas 2020 – 2022 metais.

 

 

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!