Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
2024-06-03

Kviečiame rinktis profesijas jau DABAR!

Birželio 3 dieną oficialiai startavo priėmimas į Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centrą!


Skaityti daugiau..

2024-05-27

Solidžios investicijos – inovatyviam ugdymui

Ant stogo įrengta saulės modulių sistema, modernizuotos kompiuterių klasės, įsigyti išmanūs saulės ir vėjo jėgainių, elektros, elektrotechnikos ir elektronikos stendai, virtualios realybės technologijos, naujos suvirinimo, CNC metalo apdirbimo, plazminio pjovimo, lazerinio suvirinimo įrangos – tai tik maža dalis naujovių, kurios šiais metais įdiegtos Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre. Į centro modernizavimą investuota bemaž 1,7 mln. eurų.


Skaityti daugiau..

2024-05-22

Klaipėdoje - svečiai iš Ispanijos

Klaipėdoje svečiavosi kolegos iš Ispanijos! Pablo Morales Perez, Pedro Angel Rosales Chirino, Soledad Hernandez Calvento - profesionalai, rengiantys įvairių specialybių mokinius iš mokymo centro CIFP Cruz de Piedra.


Skaityti daugiau..

2024-05-21

Visokeriopai praturtinančios tarptautinės patirtys su Erasmus+ Kroatijoje!

Mūsų anglų kalbos mokytoja Ramune Butkiene ir istorikas Ignas Kasparas kupini įspūdžių grįžo iš saulėtosios Kroatijos, kur sėmėsi žinių, tobulino dalykines, komunikacines kompetencijas tarptautiniuose mokymuose.


Skaityti daugiau..

2024-05-03

Informacija būsimiesiems DEVINTOKAMS!

Baigi 8 klasę? Junkis prie Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro bendruomenės jau DABAR! Įgyk pagrindinį, vidurinį išsilavinimą, gauk brandos atestatą ir tapk Jūrų uosto krovinių logistu/logiste. Kas yra Jūrų uosto krovinių logistas?


Skaityti daugiau..

2024-05-02

Lindenau įvykių kaleidoskopas 2024 04

Pristatome Jums tradiciniu tapusį Lindenau centro naujienlaiškį. Kviečiame kartu prisiminti, kuo alsavo centro bendruomenės gyvenimas balandžio mėnesį.


Skaityti daugiau..

2024-04-02

Lindenau įvykių kaleidoskopas 2024 03

Pirmasis pavasario mėnuo buvo spalvingas ir kupinas įvykių ir smagių veiklų. Kviečiame pažvelgti, kas išskirtinio įvyko Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre šį kovą.


Skaityti daugiau..

2024-04-01

Kviečiame į Atvirų durų dienas!

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras siūlo išskirtinę galimybę susipažinti su centro veikla ir sužinoti viską apie perspektyviausias ir geriausiai apmokamas profesijas.


Skaityti daugiau..

2024-03-13

Būsimieji laivų stiuardai mokosi Italijos virtuvės paslapčių

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras toliau stiprina tarptautinius ryšius ir semiasi patirties iš partnerių užsienyje. Šiomis dienomis uostamiestyje vieši maisto ekspertai iš Italijos. Cesare Emilio Di Nauta ir Gianpiero Mastrolorito praktinėmis žiniomis dalijasi su būsimaisiais laivų stiuardais, kartu su svečiais iš Italijos, Lindenau centre lankosi ir žinomas virtuvės šefas Mindaugas Lucka.


Skaityti daugiau..

2024-03-01

Lindenau įvykių kaleidoskopas 2024 02

Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, kviečiame pažvelgti kas smagaus įvyko besibaigiant žiemai.


Skaityti daugiau..

2024-02-26

Kviečiame mokytis gimnazijos skyriuje!

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras motyvuotus ir ateityje profesiją norinčius įgyti jaunuolius kviečia mokytis gimnazijos skyriuje. Prašymus teikti gali visi, baigę aštuntą klasę. Jūsų dėmesiui – dažniausiai užduodami klausimai apie galimybę jaunuoliams mokytis gimnazijos skyriuje.


Skaityti daugiau..

2024-02-26

Kviečiame į stažuotę Italijoje!

DĖMESIO!!! Skelbiama mokinių atranka į stažuotę Italijoje pagal Erasmus+ projektą Nr.: 2023-1-LT01-KA121-VET-000127141. Dalyvauja atrankoje tik motyvuoti mokiniai, turintys gerus mokytojų įvertinimus ir galintys išvykti gegužės mėnesį (data bus tikslinama) trims savaitėms. Žemiau pateiktą anketą būtina užpildyti teisingais duomenimis iki kovo 6 d., o atrinkti moksleiviai bus informuojami atskirai.


Skaityti daugiau..

2024-02-25

Įspūdingos patirtys Ispanijoje

Darbo stebėjimo vizitas Ispanijoje pagal Erasmus+ projektą 2023-1-LT01-KA121-VET-000127141. Norime pasidžiaugti ir padėkoti priimančiai organizacijai "European projects Gran Canaria" ir jos vadovai Virginijai Vincaitei už puikiai suorganizuotą programą, priėmimą, veiklas ir švietimą.


Skaityti daugiau..

2024-02-01

Startuoja ŽIEMOS priėmimas.

Puiki proga mokytis Klaipėdos Pauliau Lindenau mokymo centre jau DABAR! Startuoja ŽIEMOS priėmimas. Pasirinkti sau patinkančią profesiją galite iki vasario 11 d. Registruokitės per LAMA BPO.


Skaityti daugiau..

2024-02-01

Lindenau įvykių kaleidoskopas 2024 01

Mieli Lindenau bendruomenės nariai! Kviečiame Jus pažvelgti, kas svarbaus įvyko Lindenau centre pirmąjį šių metų mėnesį. Sausis pasižymėjo vertingų socialinių iniciatyvų gausa. Esame dėkingi mokytojams, kurie yra šių iniciatyvų varikliai ir visai centro bendruomenei, kuri mielai į tas iniciatyvas įsilieja.


Skaityti daugiau..

2023-12-23

Šventinis Lindenau naujienų kaleidoskopas

Jaukių ir gražių šv. Kalėdų! Gražiausių žiemos švenčių proga, pristatome Jums naujienlaiškį, kuris apžvelgs, kas pozityvaus centre įvyko gruodžio mėnesį.


Skaityti daugiau..

2023-12-20

Lindenau centras – Lietuvos profesinių mokyklų augimo lyderis

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė metinę statistiką, kuri atskleidžia, kurios šalies profesinio rengimo mokyklos augo labiausiai. Reitingo viršuje – Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, 2023 m. sudaręs beveik trečdaliu daugiau mokymosi sutarčių nei 2022 metais


Skaityti daugiau..

2023-12-04

Lindenau naujienų kaleidoskopas 2023 11

Jūsų dėmesiui - mėnesinis Lindenau naujienlaiškis, kuriame užfiksavome svarbiausias centro akimirkas.


Skaityti daugiau..

1 2 3
Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!