Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

„Tavo PRO versija“

 

– tokiu šūkiu Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras kviečia rinktis unikalią PROfesinio rengimo mokyklą, kuri rengia specialistus jūrai, uostui, laivybos, energetikos sektoriams, statybos, architektūros sritims, inžinerinei pramonei, susijusiai su laivų statyba bei remontu.


PRO – tai kokybę ir aukštesnius standartus įprasminantis ženklas ir garantas, kad Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre Jūs galite tapti savo srities PROfesionalais ir siekti PROfesinių aukštumų. Šiuo metu centras siūlo 15 perspektyvių ir gerai apmokamų profesijų. Su siūlomomis profesinio rengimo programomis galima susipažinti čia – PROFESIJOS.


Centras išlaiko tradicijų tęstinumą ir prisitaiko prie kintančių rinkos sąlygų, todėl jos tikslas – sudaryti puikiais sąlygas įgyti rinkai reikalingas, praktiškai pritaikomas ir gerai apmokamas profesijas. Šios mokymo įstaigos veikla yra tiesiogiai orientuota į „Pažangios pramonės ekonomikos“ kryptį, todėl didelė  dalis specialybių yra susijusios su inžinerija.


Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras – 2022 metais atsinaujinęs inžinerijos ir transporto sričių profesinio rengimo mokymo darinys, suformuotas iš 2020 metais įsteigto Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centro (JSDRC). Pastarojo pagrindą sudarė sujungtos dvi gilias tradicijas turinčios profesinio rengimo mokyklos – Klaipėdos laivininkų mokykla ir Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla.

 

 

Mūsų misija ir vizija

Misija. Ugdyti visapusišką, kūrybingą, atsakingą asmenybę, besididžiuojančią savo profesiniu pasirinkimu ir kompetencijomis, gebančią sėkmingaI siekti karjeros ir asmeninių tikslų šiandienos ir ateities visuomenėje. 

Vizija. Vakarų Lietuvos inžinerijos, energetikos, laivininkų ir uosto KOMPETENCIJŲ CENTRAS, teikiantis kokybišką pirminį profesinį mokymą, profesionalias ir lanksčias kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo paslaugas, atitinkančias įmonių poreikius ir ateities visuomenės iššūkius. 

Susipažinkime

Klaipėdos Pauliaus Lindenau
mokymo centro direktorius

Dr. Egidijus Skarbalius

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius

 

 

Mūsų siekis – atverti plačiausias profesines galimybes augti ir tobulėti, siekti karjeros aukštumų ir užsitikrinti stabilią ateitį. Intensyviai analizuojame darbo rinkos pokyčius ir tendencijas, todėl siūlome pačias perspektyviausias ir geriausiai apmokamas profesijas.

 

Spartus gyvenimo tempas nubrėžia mūsų tikslą – suteikti galimybes besimokantiesiems operatyviai ir kokybiškai įgyti išsilavinimą, pasisemti praktinių įgūdžių ir sėkmingai įsilieti į darbo rinką. Šiandien Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras turi visas galimybes vykdyti kompetencijomis pagrįstą, suderintą su darbo rinkos ir šalies poreikiais profesinį mokymą. Kartu su bendruoju ugdymu ne tik didinamas profesinio mokymo prieinamumas, bet ir skatinama, kad jaunimas bei suaugusieji sėkmingai pasirengtų profesinei veiklai, pasiūlant įvairias tęstinio mokymo, perkvalifikavimo ir kompetencijų tobulinimo galimybes.

 

Kompetentingi pedagogai pasirengę pasidalinti sukaupta patirtimi, modernios mokymo bazės atveria galimybes įgyti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, o suburtas gausus partnerių ratas – garantas, kad mūsų centre įgijusieji profesiją, patirties semsis pažangiose įmonėse, sklandžiai integruosis darbo rinkoje arba kurs sėkmingus savo verslus.

 

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras

Vertybės, kuriomis vadovaujamės

Pagarba ir savigarba. Priimame kiekvieną kaip unikalų ir nepakartojamą, gerbiame kitų nuomonę, laiką, vertiname pastangas, pasiekimus, gerbiame orumą. Taip elgdamiesi su kitais, tokio elgesio tikimės ir savo atžvilgiu;  

Inovatyvumas – Nuolat ieškome įprastų ir netradicinių sprendimų kelių, diegiame naujoves,  semiamės įkvėpimo plėtodami bendradarbiavimą su kolegomis, pažangiausiomis verslo įmonėmis, socialiniais partneriais, asocijuotomis verslo struktūromis.  

Profesionali ir nuolat tobulėjanti bendruomenė. Telkiame bendraminčius, siekiančius nuolat tobulėti, esame atviri, vertiname savo narių ir  partnerių profesionalumą ir kartu siekiame ambicingų tikslų. 

Vienijamės su tais, kurie pripažįsta, kad:  

  • Lietuva yra jūrinė valstybė; 
  • Inžinerinė pramonė – klestinčios ekonomikos pagrindas.  
  • Klaipėda – vartai į pasaulį.
Susipažinkime

Klaipėdos Pauliaus Lindenau
mokymo centro Tarybos pirmininkė

Ala Minkevičienė

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro Tarybos pirmininkė, Vakarų laivų gamykla įmonių grupės personalo direktorė

 


Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centrą pelnytai galima vadinti vienu spalvingiausiu profesinio rengimo centru visoje Lietuvoje. Tai vienintelė šalyje ugdymo įstaiga, kurios kompetencijų lauką apima jūra, laivyba, transportas, laivų statyba ir remontas, atsinaujinanti energetika.

 

Labai svarbu, kad perspektyvias profesijas jaunimas gali išbandyti dar mokydamasis gimnazijos skyriuje. Ypatingą reikšmę mokykloje užima inžinerinis flangas. Įgijusiųjų inžinerines specialybes ir profesijas laivų statybos ir remonto srityje laukia augantis tokių žinių ir kompetencijų poreikis darbo rinkoje. Visada turės ateitį laivų korpusų surinkėjo, laivų sistemų ir įrenginių montuotojo, vamzdynų montuotojo, suvirintojo, elektriko ir kitos profesijos, kurias jaunuoliai įgyja mokydamiesi Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymų centre.

 

Šios profesijos norintiems kilti į karjeros aukštumas suformuoja puikų inžinerinių kompetencijų pagrindą. Tai, kad ši mokykla virsta Vakarų Lietuvos regiono inžinerinių kompetencijų ugdytoja, tik patvirtina šio mokymo centro profesijų reikalingumą.

Bendraukime

Turite klausimų?

 
Užsuk pas mus pasikonsultuoti

Statybininkų pr. 39, Klaipėda

 
Paskambink telefonu

+370 46 34 18 15

 
Parašyk

info@lindenau.lt

TAVO PRO versija!

Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!