Įgiję kvalifikaciją asmenys galės dirbti atsinaujinančių šaltinių įrangos gamybos, montavimo įmonėse, atsinaujinančius energijos šaltinius eksploatuojančiose įrangos ir objektų priežiūros bei pardavimo bendrovėse.
Įgiję ekspeditoriaus kvalifikaciją galės dirbti transporto, logistikos įmonių ar gamybos, prekybos įmonių ekspedijavimo, pirkimo, užsakymo, eksporto ir importo, ūkio, transporto padaliniuose.
Įgiję kvalifikaciją asmenys galės dirbti įmonėse, organizacijose, kurios montuoja ir eksploatuoja vartotojo elektros įrenginius, žemosios ir aukštosios įtampų skirstomuosiuose ir perdavimo tinkluose.
Įgiję jūreivio kvalifikaciją ir gavę Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro nustatyta tvarka išduotą jūreivio kompetencijos liudijimą, asmenys galės eiti jūreivio pareigas laive ir vykdyti navigacinį budėjimą.
Įgiję jūrų uosto krovinių logisto kvalifikaciją, asmenys galės dirbti jūrų ir vidaus vandenų uostų aptarnavimo ir krovos įmonėse, logistikos įmonių, transporto padaliniuose ir kt.
Įgiję laivo elektriko kvalifikaciją ir gavę Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro nustatyta tvarka išduotą laivo elektriko kompetencijos liudijimą, asmenys galės dirbti laivo elektriku visuose laivuose.
Įgiję laivo keleivius aptarnaujančio darbuotojo (stiuardo) kvalifikaciją, asmenys galės dirbti laivo keleivius aptarnaujančiais darbuotojais (stiuardais) įvairios paskirties laivuose ir kituose jūros inžinerijos statiniuose.
Įgiję laivo virėjo kvalifikaciją ir gavę Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro nustatyta tvarka išduotą laivo virėjo kompetencijos liudijimą, asmenys galės dirbti laivo virėjais bet kuriame laive.
Asmuo įgijęs laivų korpusų surinkėjo kvalifikaciją, galės dirbti surinkėju įvairiose laivų statybos ir remonto įmonėse, metalo konstrukcijų bendrovėse, užsiimti individualia veikla.
Asmuo, įgijęs laivų sistemų ir įrenginių montuotojo kvalifikaciją, galės dirbti sistemų ir įrenginių montuotojais laivų statybos ir remonto įmonėse, pramoninių ir civilinių objektų statybos, montavimo įmonėse, užsiimti individualia veikla.
Įgiję kvalifikaciją asmenys galės dirbti metalo pramonės bendrovėse gaminančias gaminius iš metalo įvairiomis universaliomis bei programinio valdymo staklėmis.
Įgiję motoristo kvalifikaciją ir gavę̨ Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro nustatyta tvarka išduotą motoristo kompetencijos liudijimą̨, asmenys galės dirbti motoristu laive ir budėti laivo mašinų̨ skyriuje.
Įgyję kvalifikaciją asmenys galės dirbti statybos pramonėje, atlikti santechniko darbus statybos objektuose gaminant bei montuojant inžinerinius tinklus, įvarius santechninius mazgus, atlikti kitus santechniko darbus.
Įgiję kvalifikaciją asmenys galės dirbti inžinerinės pramonės ir metalo apdirbimo gamyklose, atlikti suvirinimo darbus statybose gaminant bei montuojant įvairias konstrukcijas, inžinerinius tinklus, atlikti kitus suvirinimo darbus.
Asmuo įgijęs šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojo kvalifikaciją galės dirbti šildymo–vėsinimo, ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemų montavimo paslaugas teikiančiose įmonėse arba vykdyti individualią veiklą.
Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre sėkmingai atnaujinta Kokybės politika ISO 9001:2015, patvirtinanti, kad organizacijoje įdiegta kokybės vadybos sistema puikiai atitinka visus keliamus reikalavimus, veiklos procesai čia tinkamai gerinami ir prižiūrimi, sudaromos palankios sąlygos užtikrinti kliento ir teisės aktų reikalavimus.
Naujus mokslo metus Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras pasitinka ne tik atsinaujinęs, bet ir subūręs dar gausesnį mokinių ir pedagogų būrį. 2024 metais mokytis šiame centre panoro beveik dvigubai daugiau mokinių nei prieš dvejus metus ir apie 50 proc. daugiau nei pernai. Daugiausiai buvo norinčiųjų rinktis su inžinerija susijusias profesijas.
Maloniai kviečiame visus Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro bendruomenės narius dalyvauti naujų mokslo metų šventėje.
Siūlome puikią galimybę ne tik įgyti vidurinį išsilavinimą, bet ir paklausią ir gerai apmokamą profesiją.
Esame sukūrę vieną gausiausių mokymų bazių ir subūrę profesionalų pedagogų būrį.
Gausus partnerių ratas - garantas besimokantiesiems įgyti praktinės patirties ir sėkmingai įsilieti į darbo rinką.
Perspektyvių profesijų
Socialinių partnerių
Veiklos metų
Kompetentingų pedagogų
Pagrindinis reikalavimas norint įstoti į profesinio mokymo centrą – turėti bazinį išsilavinimą (pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą arba brandos atestatą) pagal profesinio mokymo programą. Renkantis pirminę profesinio mokymo programą baigus 10 klasių, svarbu turėti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, o renkantis profesiją baigus 12 kl., būtinas brandos atestatas. Nėra svarbu, kuriuos brandos egzaminus laikėte.
Taip. Asmenys dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų, turintys nedidelių ar vidutinių specialiųjų ugdymosi poreikių, priimami į bendrojo ugdymo programas pateikę pedagoginės psichologinės tarnybos ar švietimo pagalbos tarnybos pažymoje įrašytą atitinkamą rekomendaciją. Asmenys, kuriems nustatyta silpnaregystė ar klausos sutrikimas (jei jiems nėra nustatytas intelekto sutrikimas), mokytis priimami į profesinio mokymo programas įtraukties būdu.
9–10 (gimnazijos I–II) klasėse įgyvendinama Pagrindinio ugdymo programos II dalis, tad dėstomi tokie patys dalykai kaip ir gimnazijose. Tačiau technologijų pamokose turėsite galimybę susipažinti su įvairiomis profesijomis ir jas „pasimatuoti“. Patikusią profesiją galėsite rinktis jau po 10 klasės.
Klaipėdos išskirtinumas - jūra, uostas ir plačios jūrinės galimybės
Niekam nekyla abejonių, kad Klaipėda – unikalus miestas, turintis neįkainojamą turtą – jūrą, kuri atveria neribotus galimybių horizontus. Uosto pramonė, laivyba, laivų statyba ir remontas – gyvybingi sektoriai, kurie padeda įveiklinti jūros potencialą ir kurti milžinišką vertę visai valstybei. Visas šis jūrinis, uostinis kompleksas būtų bevertis be čia dirbančių žmonių, todėl labai svarbu, kad kuo daugiau jaunimo matytų prasmę gilinti žinias ir ateityje taptų tais, kurie kuria uosto ateitį, stato laivus, juose dirba, entuaziastingai įsilieja į inžinerinės pramonės projektus. Džiaugiuosi, kad vienintelė profesinio rengimo mokykla, kuri dar mokyklos suole pradeda rengti profesionalus jūrai, uostui, laivybai ir inžinerinei pramonei veikia būtent Klaipėdoje. Jaunimą noriu paraginti nebijoti ir drąsiau rinktis profesinį kelią. Pats esu inžinierius, todėl puikiai žinau, kokį potencialą turi žmonės išmanantys šią sritį, kuri tampa pagrindu kurti pažangius sprendimus. Drąsių Jums sprendimų!
Klaipėdos miesto meras
Statykime ateities laivus kartu!
Susiduriame su ypač dideliu inžinerinės pramonės specialistų trūkumu – vien mūsų įmonių grupėje šiuo metu laukiama 250 įvairių profesijų gamybos darbuotojų. Tikiu, kad, suvieniję jėgas, sugebėsime įveikti šį iššūkį sukurdami stiprią, patrauklią ir bendrą jūrinės inžinerinės pramonės mokslo, studijų ir profesinio rengimo sistemą. Profesinių mokyklų absolventų, ypač įgijusių jūrinės inžinerinės pramonės specialybes, perspektyvos darbo rinkoje šiuo metu yra puikios. Tokių kvalifikuotų specialistų poreikis yra didelis ir nuolat auga, tad įgyta profesija atveria kelius toliau sėkmingai siekti karjeros. Taip pat visiems, kurie nori studijuoti technologinius mokslus, pirmiausia siūlyčiau išbandyti profesinį mokslą, nes tai suteikia didelę pridėtinę vertę tiek studijuojant, tiek darbinėje veikloje.
Lietuvos laivų statytojų ir remontininkų asociacijos prezidentas, Vakarų laivų gamykla įmonių grupės generalinis direktorius
Profesinis išsilavinimas - toks pat garbingas kaip universitetinis
Šiandien nieko jau nebestebina faktas, kad profesinis išsilavinimas yra toks pat garbingas kaip ir universitetinis. Itin nudžiugino žinia, kad praėjusiais metais būtent klaipėdiečiai, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, buvo pripažinti augimo lyderiais Lietuvos profesinių centrų kategorijoje. Tai, kad vis daugiau žmonių nori rinktis profesinį mokslą rodo, kad visuomenės stereotipai griūva ir pradedama suvokti, kad įgyta profesija yra vertybė, o įgyti praktiniai įgūdžiai – garantas norintiems sėkmingai integruotis darbo rinkoje.
Klaipėdos pramonininkų asociacijos prezidentas, LKAB "Smeltė" gen. direktorius
Džiugu, kad laivų stiuardai rengiami Klaipėdoje!
DFDS – viena didžiausių Europoje keltų ir transporto bendrovių, ypatingą dėmesį skiria klientų aptarnavimo kokybei, todėl įmonės laivuose nuolat reikalingi motyvuoti specialistai, norintys savo ateitį sieti su jūra. Lietuviškos įgulos dirba aštuoniuose DFDS priklausančiuose keleiviniuose – krovininiuose ir keturiuose krovininiuose jūriniuose keltuose. Šiuo metu laivuose dirba 283 keleivius aptarnaujantys darbuotojai, iš jų stiuardams galima būtų priskirti 197 jūrininkus (-es). Stiuardai - labai reikalinga ir svarbi įgulos dalis. Jie atsakingi už malonią ir saugią keleivių, keliaujančių jūra, patirtį. Stiuardas turi išmanyti ir gebėti vykdyti gana platų spektrą funkcijų - barmeno, padavėjo, profesionalaus viešųjų patalpų bei kajučių administratoriaus ir tvarkytojo. Jis turi mokėti dirbti su kasos aparatais, tvarkyti apskaitą, žinoti ir vykdyti savo pareigas pagal aliarmų tvarkaraščius. Mūsų jūriniuose keltuose tai yra universali pareigybė. Puiku, kad laivų stiuardus pirmas Lietuvoje ėmė rengti Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras. Čia besimokantiems asmenims stengsimės sudaryti galimybes atlikti mūsų laivuose praktiką arba įsidarbinti.
AB DFDS Seaways Įgulų valdymo skyriaus vadovas
Inžinerija kuria didžiulę išliekamąją vertę
Žinoma, gamtos ir jos dėsnių nenugalėsi, gal to ir nereikia. Bet turint žinių, noro ir polėkio pergudrauti pavyksta. Gi lakštas plieno, paguldytas tiesiog ant vandens, plaukti negali, bet iš jo pastatytas laivas atrodo toks grakštus ir lengvas, tad lengvai skrodžia marias ir vandenynus. Jis plaukia todėl, kad jam gyvybę įkvėpė žmogaus inžinerinė mintis ir rankos. Jeigu būtų galima specialybių vertę lyginti su metalų verte, tai inžinerines specialybes statyčiau į eilę tarp platinos ir aukso. Kaip be šių tauriųjų metalų juvelyrika būtų blanki, taip mūsų gyvenimas be mašinų, laivų, pastatų tiesiog būtų nebesuprantamas. Būdamas pats inžinierius kviečiu visus vaikinus ir merginas savo profesinį kelią pradėti Pauliaus Lindenau mokymo centre. Inžinerija ne tik specialybė, bet ir vis didėjanti vertė, kaip platinos ir aukso.
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos gen. direktorius
Lindenau centras virsta Vakarų Lietuvos regiono inžinerinių kompetencijų ašimi
Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centrą pelnytai galima vadinti vienu spalvingiausiu profesinio rengimo centru visoje Lietuvoje. Tai vienintelė šalyje ugdymo įstaiga, kurios kompetencijų lauką apima jūra, laivyba, transportas, laivų statyba ir remontas, atsinaujinanti energetika. Labai svarbu, kad perspektyvias profesijas jaunimas gali išbandyti dar mokydamasis gimnazijos skyriuje. Ypatingą reikšmę mokykloje užima inžinerinis flangas. Įgijusiųjų inžinerines specialybes ir profesijas laivų statybos ir remonto srityje laukia augantis tokių žinių ir kompetencijų poreikis darbo rinkoje. Visada turės ateitį laivų korpusų surinkėjo, laivų sistemų ir įrenginių montuotojo, vamzdynų montuotojo, suvirintojo, elektriko ir kitos profesijos, kurias jaunuoliai įgyja mokydamiesi Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymų centre. Šios profesijos norintiems kilti į karjeros aukštumas suformuoja puikų inžinerinių kompetencijų pagrindą. Tai, kad ši mokykla virsta Vakarų Lietuvos regiono inžinerinių kompetencijų ugdytoja, tik patvirtina šio mokymo centro profesijų reikalingumą.
Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro Tarybos pirmininkė, Vakarų laivų gamykla įmonių grupės personalo direktorė
Partnerystė tiesia kelius pažinti inovatyviausius projektus
Mūsų abipusė partnerystė su Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centru, gali nutiesti tvarų karjeros kelią besidomintiems ir augantiems inžinerinės pramonės, technologijų, transporto srityse. Todėl atveriame jums savo kompanijų duris, kad pažvelgtumėte iš arti, kaip gimsta Lietuvą pasaulyje garsinantys projektai, kaip inžinerinėse laboratorijose kuriami ir išbandomi moderniausi technologiniai sprendimai, kaip prasmingiems karjeros iššūkiams susiburia bendraminčiai – aukštos kvalifikacijos mechanikos ir automatikos inžinieriai, programuotojai, konstruktoriai, šaltkalviai-remontininkai, suvirintojai, elektromonteriai, šaltkalviai-montuotojai, tekintojai, frezuotojai. Nekantraujame susipažinti!
Vakarų medienos grupės gen. direktorius
Profesinė mokykla padeda projektuoti savo ateitį Klaipėdos uoste
Jeigu sakoma, kad visi keliai veda į Romą, tai Klaipėdoje galima pasakyti, kad visi keliai veda į uostą. Kad ir kokia tobula būtų uosto infrastruktūra, be ekspeditorių ir logistų procesai nebūtų sklandūs. Logistai-ekspeditoriai analizuoja ir planuoja krovinių judėjimo maršrutus, rūpinasi krovinių sandėliavimu, jų pristatymu į uostą arba išgabenimu iš jo, derina laivų atplaukimą ir krovinio paruošimą. Tai labai dinamiškas ir nenuobodus darbas. Tokie specialistai yra itin paklausūs uosto kompanijose, o ir atlyginimai yra gerokai aukštesni nei šalies vidurkis. Puiku, kad logisto-ekspeditoriaus kelią galima pradėti mokantis profesinėje mokykloje ir taip projektuoti savo ateitį Klaipėdos uoste.
Lietuvos laivų agentų ir ekspeditorių asociacijos prezidentas
Atsinaujinanti energetika – tai dabarties ir ateities energetika
Lietuva žengia sparčius žingsnius plėtojant šios energetikos sektorių, todėl tokios srities specialistų reikia ir jų poreikis ateityje tik augs. Labai džiaugiamės, kad atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojus pradėta rengti ir Klaipėdoje – tai labai svarbus žingsnis užtikrinant tokių specialistų poreikį ir siekiant aktyviau įgyvendinti šalies energetikai svarbius sprendimus. Tiek Europa, tiek Lietuva turi ambicingus energetinius tikslus pereiti prie atsinaujinančios energetikos ir kuo greičiau pakeisti iškastinio kuro naudojimą.
Atsinaujinančios energetikos įmonės „Laba energija“ vadovė
Kurkime Lietuvą, jūrinę valstybę, kartu!
Jūrinis verslas – kupinas iššūkių, todėl nenuostabu, kad jūrininkų visais laikais reikėjo ir jų reikės ateityje. Šiandien Lietuvos registre yra apie 5000 jūrininkų. Puiku, kad Klaipėda gali pasigirti stipriomis jūrinių specialybių rengimo kalvėmis. Viena iš tokių – Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras. Džiaugiuosi, kad ši profesinio rengimo mokykla atsinaujina ir taip atveria dar platesnes galimybes gilintis į jūreivystės mokslus. Neabejoju, kad mokymo centro absolventai ateityje taps narsiais jūrų kapitonais, profesionaliais laivų inžinieriais ir garsins Lietuvos, jūrinės valstybės, vardą. Palankaus Jums vėjo!
Lietuvos jūrininkų sąjungos pirmininkas
Jūrininkų poreikis pasaulyje - milžiniškas
Jūros transportas nuolat auga ir kinta, pasaulio jūrose intensyviai vystomas atsinaujinančios energetikos sektorius, senos naftos platformos keičiamos naujomis, keltuose sparčiai daugėja keleivių srautai. Tai tik kelios priežastys, dėl kurių masiškai trūksta jūrinių profesijų atstovų. Pasaulyje yra intensyviai ieškoma įvairios srities jūrininkų. Tarptautinė jūrų organizacija (IMO) skelbia, kad per artimiausius penkerius metus pasaulyje trūks apie 100 000 jūrininkų. Tad kada, jei ne šiandien pasirinkti ateities profesiją, kuri atveria kelius į jūrą?
Lietuvos jūrininkų įdarbinimo agentūrų asociacijos pirmininkas
Profesinis mokslas atveria kelius kurti savarankiškus verslus
Santechnikas – neeilinė profesija, kuri reikalinga kiekviename name, administracinės ar komercinės paskirties pastate, kiekvienoje virtuvėje ar vonioje. Tai specialybė, kuri kaip mediko ar teisininko žmonėms bus visada reikalinga. Vykstant sparčiai urbanizacijai, plečiasi miestai ir daugėja pastatų, individualių namų, kur be inžinerinių sistemų prijungimo neapsieinama. Santechnikai gali ne tik susikurti sau darbo vietas, bet ir sėkmingai integruotis į didžiausias šalies įmones. Šiais laikais inžinerinių sistemų montavimui naudojamos šiuolaikiškos aukštos kokybės medžiagos, moderni ir novatoriška įranga, todėl santechnikas turi sugebėti naudoti ne tik specialius vamzdžių litavimo, presavimo, sriegimo, lenkimo, suvirinimo įrankius bei prietaisus, bet iš šią profesiją pasirinkusių asmenų reikalaujama labai gerų profesinių teisinių, ekonominių žinių, kompiuterinio raštingumo, praktinių įgūdžių. Šios profesijos darbuotojų atlyginimų skalė, lyginant su kitomis profesijomis, itin aukšta. Tad, kviečiame rinktis santechniko profesiją ir tapti profesionaliu inžinieriumi. Profesiją įgijusiems asmenims asociacija garantuoja visokeriopą pagalbą įsiliejant į Lietuvos statybos inžinierių bendruomenę.
Lietuvos santechnikų asociacijos vykdantysis direktorius
Įgyta profesija - didžiulė vertybė
Laikai, kai mokytis profesinėje mokykloje buvo „ne lygis" - jau seniai praeityje. Šiandien visi suvokia, kad profesija yra labai didelė vertybė ir puikus šansas anksti nerti į gerai apmokamo darbo galimybes bei kopti profesinės karjeros laiptais. Klysta tie, kurie mano, kad įgijus profesiją, dirbsi sunkų ir menkai apmokamą darbą. Atvirkščiai - įgijus profesiją, turi puikiausią progą kurti savo verslus, kurie orientuoti statybos, inžinerijos srityse, įsilieti į progresyvius projektus, kurie skirti tiek buitiniam sektoriui, tiek pramonei. Šiandien ŠVOK specialistai dirba su modernia įranga, darbo sąlygos yra puikios, o ir gaunamas atlygis tikrai motyvuoja. Vidaus inžinerinės sistemos – vienos svarbiausių pastato sistemų norint komfortabiliai ir ekonomiškai jį eksploatuoti, todėl tokie specialistai yra itin paklausūs.
Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacijos direktorius
Atsinaujinanti energetika - „ant bangos"!
Nacionalinėje energetinės nepriklausomybės strategijoje, kurią Seimas patvirtino 2018 m., numatyta, kad 2030 m. atsinaujinančių išteklių dalis visame energijos balanse bus 45 proc., o 2050 m. – 80 proc. Taigi atsinaujinanti energetika - viena iš tų strategiškai svarbių ir perspektyvių sričių. Mūsų šalies ir regiono verslas žiūri toliaregiškai – itin aktyviai investuoja į atsinaujinančios energetikos sprendimus, galvodami ne tik apie ilgalaikes perspektyvas, bet ir galimybę prisidėti prie aplinkos apsaugos gerinimo. Šiandieniniame kontekste, alternatyvioji energetika įgauna dar didesnę prasmę, todėl neabejojame, kad būtina pasirūpinti, kad rinkoje nepritrūktų profesionalių specialistų, gebančių dirbti atsinaujinančios energetikos sektoriuje. Džiugu, kad tokie specialistai yra rengiami ir Klaipėdoje.
Klaipėdos pramonininkų asociacijos direktorė
Elektrikai - viena populiariausių profesijų
Vos tik Tomas Edisonas pasauliui pristatė pirmąją elektros lemputę, atsirado ir elektrikų poreikis. Bėgant metams, tokių specialistų reikia vis labiau. Intensyviai plėtojantis statybų sektoriui, buityje daugėjant elektrinių buities prietaisų, elektriko profesija yra viena reikšmingiausių ir reikalingiausių – geram, savo darbą išmanančiam specialistui darbo niekada nepritrūks, o ir atlyginimai tokios srities specialistams – gerokai aukštesni nei šalies vidurkis. Ne išimtis ir mūsų įmonė, kuri specializuojasi apsaugos sistemų, gaisro signalizacijų, įėjimo kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemų srityse. Profesionalūs elektrikai – mūsų kokybiško darbo pagrindas, todėl esame suinteresuoti, kad kuo daugiau motyvuotų jaunuolių rinktųsi elektriko profesiją. Esame pasiryžę besimokantiems suteikti praktikos galimybes, o baigus mokslus, laukiame prisijungiant ir prie mūsų augančios komandos. Dirbti su elektra gali tikrai ne kiekvienas, tai itin atsakingas ir kruopštus darbas, todėl geras elektrikas – aukso vertės.
UAB „G4S Lietuva” Klaipėdos ir Šiaulių regionų vadovas
Jūriniam sektoriui nuolat reikia motyvuoto jaunimo
Mūsų kompanija jūriniame sektoriuje dirba daugiau kaip 25 metus. Per šiuo metus matome augančią jūrininkų poreikio tendenciją, todėl nėra abejonių, kad su jūra susijusią profesiją įgijęs asmuo be didelių problemų įsidarbins jūroje ir galės akimirksniu pradėti savo karjeros kelią. Per metus vien mes laivuose įdarbiname apie pusę tūkstančio įvairaus profilio jūrinės srities specialistų. Ypač reikalingi eilinės sudėties jūrininkai, kapitonai, kapitonų padėjėjai, motoristai, vyr. mechanikai, inžinieriai, dažnai ieškome ir laivų virėjų. Lietuvoje parengiama nemažai virėjų, tačiau ne kiekvienas jų gali dirbti laivuose – tam reikalingi jūriniai dokumentai. Puiku, kad Pauliaus Lindenau mokymo centre laivo virėjo profesiją įgijusiems žmonėms tokių problemų nėra – vos užvėrę mokyklos duris, jie savo rankose laiko ne tik profesinį diplomą, bet ir visus reikalingus jūrinius dokumentus, kurie atveria kelius dirbti viso pasaulio laivuose. Kviečiame jaunimą aktyviau rinktis jūrines profesijas ir išnaudoti visas jūrinio sektoriaus teikiamas karjeros galimybes!
UAB „Baltnautic Shipping“ personalo vadovė
Jūrinės valstybės labui!
iandieninė saugumo situacija pasaulyje ir karas Ukrainoje rodo, kad kaip niekada aktualu kalbėti apie mūsų valstybės saugumą, prie kurio galime prisidėti kiekvienas iš mūsų. Karinės jūrų pajėgos - labai svarbi kariuomenės grandis, kurios tikslas - užtikrinti, kad Lietuvos valstybės siena jūroje būtų nuolat stebima, kontroliuojama ir esant reikalui ginama karinėmis priemonėmis. Mūsų pajėgų gretas šiuo metu sudaro daugiau kaip 700 karininkų, puskarininkių, jūreivių ir civilių darbuotojų. Siekiame, kad mūsų pajėgos augtų ir stiprėtų, todėl laukiame prisijungiančio motyvuoto, veržlaus ir išsilavinusio jaunimo. Karinės jūrų pajėgoms ypač reikalingi jūrinės srities specialistai – laivo elektrikai, jūreiviai, motoristai, ryšininkai, sistemininkai, laivo virėjai. Laukiame Jūsų Karinėse jūrų pajėgose - jūrinės valstybės labui!
Karinių jūrų pajėgų štabo viršininko pavaduotojo personalui
Profesionalios mokymo bazės, geriausiai apmokamos profesijos, plačios karjeros galimybės!