Erasmus+

Stažuotė Barselonoje

Stažuotė Barselonoje

Vykdant Erasmus+ projektą „Pedagogų pasiruošimas kitų kultūrų ir socialinės atskirties mokymui“ (Nr. 2019-1-LT01-KA102-060427) 2022 m. liepos 10 - 17 d. Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro pedagogė I. Gedminaitė kartu su kitų švietimo mokymo įstaigų pedagogais Barselonoje sėmėsi žinių ir praktinių gebėjimų dėl socialinės atskirties ir kitų kultūrų asmenų integracijos į profesinį mokymą.

ERASMUS+ PRO Praktika Vokietijoje

2022 m. birželio mėn. 09 S1 grupės mokiniai Motiejus Tadarovskis ir Mantvilas Abrutis sugrįžo iš trijų mėnesių trukusios Erasmus+ PRO praktikos pagal projektą Nr.: 2020-1-LT012-077511 „Tarptautinė suvirinimo praktika“. Mokiniams tai buvo gera patirtis suvirinom srityje, dirbo įmonėse su metalo konstrukcijom, mokėsi ne tik praktikos, bet ir saugos reikalavimų, komandinio darbo.

Personalo atranka į stažuotę Barselonoje

Projektas pagal „Erasmus+“ programą įgyvendinamas konsorciumo pagrindu jėgas suvienijus Vilniaus technologijų mokymo centrui, Vilniaus miesto psichologinei-pedagoginei tarnybai, Kauno taikomosios dailės mokyklai, VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centrui bei Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrui.

Erasmus+ mokytojų patirtis Lenkijoje

2022 metų kovo 21-25 dienomis, dvi Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centro profesijos mokytojos lankėsi Lenkijoje (Besltogėje) pagal Erasmus+ projektą „Suvirinimo technologijos Europoje“ Nr.: 2019-1-LT01-KA102-060113. Mokytojų stažuotės metu susipažinta su darbo rinka stebint procesus vienoje pasaulinių aukštos kokybės žemės ūkio ir komunalinės technikos gamybos lyderių įmonėje SaMASZ. Įgyta patirties vienoje didžiausių rytų Lenkijos transporto įmonių „Multicco group“, kuri naudoja naujausias krovinių paieškos ir transporto valdymo technologijas.
Skip to content