Erasmus+

Mokinių atranka į stažuotę Portugalijoje

VšĮ Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras pradeda vykdyti Erasmus+ akredituoto mobilumo programos projektą Nr. 2022-1-LT01-KA121-VET-000056179 ir skelbia dalyvių atranką vykti į stažuotę projekto rėmuose. Planuojama: 6 dalyviai vykti į stažuotę Portugalijoje (Braga). Stažuotės trukmė – 28 dienos. Į stažuotę planuojama vykti nuo 2023 m. kovo mėn. (data dar bus tikslinama).
Iššūkis – kiekvienoje klasėje: pedagogai–praktikai kviečia diskutuoti apie kitų kultūrų ir socialinės atskirties asmenų mokymą

Iššūkis – kiekvienoje klasėje: pedagogai–praktikai kviečia diskutuoti apie kitų kultūrų ir socialinės atskirties asmenų mokymą

Klasėje – kitos kultūros, kitakalbis, įvairių socialinių ar specialiųjų poreikių mokinys. Ar esame tinkamai pasiruošę tokiai realybei? Tai – ne lengvas iššūkis, bet būtinas siekiant mokyklos visiems. Gerųjų praktikų ir išbandymų sprendinių bei rekomendacijų išgirsti, diskutuoti bei mokytis vieniems iš kitų gruodžio 21 d., 13.00-16.30 val. kviečia Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centre (TECHIN) vyksiančios konferencijos „Pedagogų pasiruošimas kitų kultūrų ir socialinės atskirties asmenų mokymui“ organizatoriai.
Stažuotė Barselonoje

Stažuotė Barselonoje

Vykdant Erasmus+ projektą „Pedagogų pasiruošimas kitų kultūrų ir socialinės atskirties mokymui“ (Nr. 2019-1-LT01-KA102-060427) 2022 m. liepos 10 - 17 d. Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro pedagogė I. Gedminaitė kartu su kitų švietimo mokymo įstaigų pedagogais Barselonoje sėmėsi žinių ir praktinių gebėjimų dėl socialinės atskirties ir kitų kultūrų asmenų integracijos į profesinį mokymą.

ERASMUS+ PRO Praktika Vokietijoje

2022 m. birželio mėn. 09 S1 grupės mokiniai Motiejus Tadarovskis ir Mantvilas Abrutis sugrįžo iš trijų mėnesių trukusios Erasmus+ PRO praktikos pagal projektą Nr.: 2020-1-LT012-077511 „Tarptautinė suvirinimo praktika“. Mokiniams tai buvo gera patirtis suvirinom srityje, dirbo įmonėse su metalo konstrukcijom, mokėsi ne tik praktikos, bet ir saugos reikalavimų, komandinio darbo.
Skip to content